Гледайте Португалия срещу Мароко НА ЖИВО онлайн: минута по минута

Ако искате да гледате Португалия срещу Мароко НА ЖИВО онлайн , ще ви кажа, че можете да го направите оттук, където ние също ви предлагаме пълна минута по минута .

▶️Гледайте Португалия срещу Мароко НА ЖИВО онлайн🟢

Този мач може да се види чрез тази връзка (активирана е в деня на мача.)

Португалия успя да се класира за втория кръг на Световното първенство в Катар , след като беше лидер в група 8 с 6 точки, с две победи срещу Гана (3-2) и Уругвай (2-0) и поражение срещу Южна Корея (2 -1 ) и идва от историческа победа с 6-1 срещу Южна Корея. Без съмнение днешният неделен мач между ПОРТУГАЛИЯ СРЕЩУ МАРОКО обещава много.

Португалският отбор, който се стреми да постигне безпрецедентно постижение на Световното първенство в Катар, като спечели титлата ,  се сблъсква с марокански отбор, който става все по-силен и по-силен и успя да извади исторически човек от Световното първенство, ако не повече и нищо по-малко от Испания.

Днешната конфронтация е първата по рода си в историята на сблъсъци между два отбора в тези случаи на Световното първенство.

▶️Звезда на Португалия – Жоао Кансело

joao отмени

Португалският треньор вярва, че  играчът на Манчестър Сити, Жоао Кансело, е един от най-добрите играчи на позицията краен защитник в света и му вярва много, доказателство за това е, че 28-годишният играч е играл 694 минути. по време на квалификациите за Световната купа, като третият най-участващ португалски играч. .

Интересното е, че Кансело играе на позициите на десен и ляв бек, както и в халфовата линия и се отличава с превъзходното си умение да владее топката, след като се разви много от напускането си на Бенфика, до пристигането си. Манчестър. Сити и времето му в Испанската лига (Валенсия) и Италианската лига (Интер и Ювентус).

Кансело изигра общо 40 мача с португалския тим, като отбеляза 7 гола и направи 6 асистенции, както и получи 7 жълти картона.

▶️Звезда на Португалия – Гонсало Рамос

Друга от големите звезди, които ще можем да видим в мача Португалия – Мароко, е играчът Гонсало Рамос.

Гонсало Рамос прекара повече от 33 минути и три мача за страната си, когато неговият треньор Фернандо Сантос реши да го пусне титуляр вместо звездата Кристиано Роналдо срещу Швейцария и отбеляза хеттрик по време на огромната победа (6-1) в The крайната цена на Световната купа в Катар 2022 във вторник на стадион Лусаил .

🟢Звезда на Португалия – Бруно Фернандеш

Бруно е друга звезда на Португалия и преди мача в Мароко той каза след срещата, която се проведе на стадиона (Lusail): „ Отборът на Мароко се класира първи в своята група, това означава много. Тогава те победиха отбор като Испания, който има голям потенциал и е трудно да ги победиш, както се случи в нашия мач от Лигата на нациите, така че трябва да се подготвим добре . Той продължи : „Нашият отбор е там, за да страда и да действа в играта. Трябва да използваме нашите способности и умения.”

А за страхотната победа над Швейцария с 6-1 той каза : „Изиграхме добър мач, успяхме да се възползваме от възможностите, които имахме. Трябва да продължим с това представяне, с този дух, с обща помощ и с тази сила, защото колективът ще ни накара да печелим повече мачове по този начин.

✅Мароко иска да остане история

От своя страна Мароко не спира да расте и въпреки признанието за трудността на задачата, която очаква „атласките лъвове“ в четвъртфиналния мач срещу отбора на Португалия, насрочен за следващата събота, особено след ужасяващото ниво, с което се показаха съотборниците на Роналдо в мача си на крайна цена и да нанесе съкрушително поражение на отбора на Швейцария с шест на един гола, отборът на Мароко има възможностите, които го позволяват. да продължи да пише история в Световната купа.

Това, което увеличава отговорността на отбора на Мароко, който играе на първите четвъртфинали на Световното първенство в своята история , е, че той беше първият африкански отбор, който премина през първия кръг на Световното първенство в Мексико през 1986 г. и имаше възможността да преработи историята и да бъде първият африкански отбор, достигнал златния квадрат на Световната купа.

Другият момент, който увеличава величието на подвига на „атласките лъвове“ е, че те поведоха в групата си в първия кръг благодарение на победата си над третия в класирането Белгия на Световното първенство през 2018 г. в Русия, равен с втория. на световния шампион Хърватия в същата версия и победа над Канада.

Треньорът на Мароко Уалид Рекрагуи трябва да подготви играчите психологически и психически за мача следващата събота , за да избегне «уплахата» на португалския отбор, който разби отбора на Швейцария с шест. Защото Хаким Зияш и неговите съотборници могат да пренапишат историята и да прогонят проклятието на четвъртфиналите на Световната купа, което преследва африканците.

⏳Минута по минута

Mundialdeqatar.net отразява  Португалия срещу Мароко в реално време, като предоставя поточно предаване на живо и резултат на живо от мача, състави на отбори, пълни статистики за мача, коментари на мача на живо и официални видео акценти. Покриваме всички осминафинали на Световната купа в реално време и осигуряваме поточно предаване на живо, когато е възможно.