Argentina protiv Saudijske Arabije, raspored, kanal, gledanje uživo, iz minute u minutu

Argentinska nogometna reprezentacija svoju će kampanju na Svjetskom prvenstvu 2022. započeti protiv Saudijske Arabije 22. studenog u prvom kolu grupne faze. U nastavku saznajte gdje možete gledati ovu utakmicu UŽIVO Online!

Argentina protiv Saudijske Arabije ovog utorka u 7 ujutro u CIJELOJ ARGENTINI UŽIVO ONLINE na TYC SPORTU.

⚽️Argentina protiv Saudijske Arabije

Argentina na ovu prvu utakmicu Svjetskog prvenstva u Kataru 2022. stiže vrlo motivirana. Ova utakmica igra se 22. studenog na stadionu Iconic. Ovu utakmicu u Argentini moći ćemo pratiti uživo na TYC SPORT i TV Publica. Dok će Španjolska gledati utakmicu putem TVE i Teledeporte

Nakon ždrijeba održanog početkom travnja, Argentina je zapela u skupini C Svjetskog prvenstva 2022. Uz Saudijsku Arabiju, debitantskog suparnika, tu su i reprezentacije Meksika i Poljske, reprezentacije koje također pretendiraju na plasman na sljedeća faza turnira.

Argentinska momčad dolazi nakon pobjede na Finalissimi protiv Italije i nakon odigrane epske prijateljske utakmice u kojoj su pobijedili 5-0 uz sve Messijeve golove.

Argentinska momčad poznata kao La Scaloneta trenutno nema nijednu službenu prijateljsku utakmicu, ali se očekuje da će se suprotstaviti Brazilu u utakmici koja je bila odgođena u kvalifikacijama.

Saudijska Arabija će od 17. do 27. rujna imati niz prijateljskih utakmica, odvijat će se faza pripremnog perioda saudijske reprezentacije za Svjetsko prvenstvo u kojoj će saudijska reprezentacija odigrati dvije utakmice, prvu protiv ekipe Ekvadora 23. rujna na stadionu “Nueva Condomina”, dok će drugi susret biti protiv reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država 27. istog mjeseca.

Zeleni Saudijske Arabije svoje će pripreme za treću fazu Svjetskog prvenstva u Kataru 2022. u studenom iduće godine zaključiti u emiratskom gradu Abu Dhabiju, gdje će odigrati dvije prijateljske utakmice, od kojih će prva biti protiv Islanda 6. studenog, nakon 4 dana. sastaje se s Panamom, iako će to biti posljednja prijateljska utakmica uoči Svjetskog prvenstva u Kataru 2022. protiv Hrvatske 16. istog mjeseca u saudijskoj prijestolnici Rijadu.

La Albiceleste došao je s pripremne prijateljske utakmice Svjetskog prvenstva i impresionirao poraznom pobjedom od 0:5 nad Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Istina, suparnik je bio slab, ali Scalloni, koji je osim Lautra Martinesa predstavio svoju (gotovo) najjaču postavu, maksimalno je iskoristio svoje tri napadačke zvijezde predvođene Ángelom Di Maríjom. Nogometaš Juventusa, nedavno oporavljen od ozljede koju je zadobio protiv Maccabija iz Haife u Ligi prvaka, prvi je zabio Juliánu Álvarezu (17), a potom i prekrasan dvojac (26 i 36). Sam Messi postigao je četvrti pogodak prije odmora rijetkom desnicom Di Maríe koji je impresivno startao u 45 minuta koliko je igrao.

Peti strijelac za Argentinu bio je Joaquín Correa u 60. minuti. Messi, koji je, koliko se sjećam, također igrao protiv Auxerrea u posljednjoj prvenstvenoj utakmici Paris Saint-Germaina, bio je među jedinim igračima koji su odigrali 90 minuta u ovoj utakmici unatoč strahovima od tragične ozljede uoči velikog turnira. Sigurno je prošao ovu utakmicu i sada se suočava s pravom stvari: posljednjim Svjetskim prvenstvom u njegovoj prekrasnoj karijeri .

🕘Raspored utakmica Argentina – Saudijska Arabija

Utakmicu između Argentine i Saudijske Arabije moći ćemo vidjeti u 7 ujutro, a to je vrijeme za cijelu Argentinu .

Saudijskoj Arabiji utakmica je u 13 sati .

📺Kanal koji prenosi utakmicu Argentina protiv Saudijske Arabije

Saudijskoj Arabiji utakmicu ćemo moći gledati na kanalima katarske beIN Sports grupe , koja je ekskluzivni operater Svjetskog kupa 2022. Uz satelitski prijenos, katarska mreža svojim pratiteljima omogućuje gledanje prijenosa događaja na svojim digitalnih ekrana pretplatom na uslugu beIN Connect.

Argentini to možemo vidjeti uživo na TYC SPORT i na javnoj TV uživo .

U ostatku svijeta, utakmica Argentine i Saudijske Arabije se prenosi na ovim kanalima.

✅Gledajte Argentinu protiv Saudijske Arabije UŽIVO Online

Ove se utakmice mogu pratiti online na različitim web platformama TYC Sport i Public TV .

U Arabiji ćemo ga moći vidjeti putem beIN Conneta , a ako smo pretplaćeni, moći ćemo ga vidjeti online.