Sledujte Portugalsko vs Jižní Korea živě: minutu po minutě

Jihokorejští hráči a fanoušci plakali poté, co prohráli svůj druhý zápas ve skupině proti Ghaně, takže asijský tým potřeboval vyhrát proti již kvalifikovanému Portugalsku a Ghana musela prohrát s Uruguayí, aby měla reálnou šanci na výhru. kvalifikujte se do 16. kola.

🟢Portugalsko vs Jižní Korea živě👇

Očekávejte rušný zápas, protože Korea potřebuje v tomto zápase góly, musí vyhrát, aby měla nějakou šanci postoupit do vyřazovací fáze, zatímco Portugalsko si pravděpodobně nechá odpočinout některé ze svých klíčových hráčů poté, co si zajistilo místo v 16. finále . .

Souboj mistrovství světa ve fotbale 2022 mezi Jižní Koreou a Portugalskem bude druhým mezi těmito dvěma národy . Jižní Korea porazila Portugalsko 1:0 v předchozím zápase mistrovství světa v roce 2022. Náš náhled obsahuje další podrobnosti o zápase mistrovství světa Jižní Korea vs Portugalsko 2022.

Jižní Korea je dalším z nejlepších týmů, které lze na mistrovství světa v roce 2022 sledovat . Hostili turnaj v roce 2002 a chtějí přinést své zkušenosti na velkou událost v roce 2022. Nicméně nejnovější zpráva, že by top hvězda Heung-min Son mohla chybět na mistrovství světa v roce 2022 kvůli zranění, je něco, co by korejské fanoušky vzhledem k této roli znepokojilo. hrál na turnaji 2018.

Portugalsku fotbalový talent nikdy nedošel . Do Světového poháru 2022 přicházejí ještě hladovější po trofejích. Cristiano Ronaldo zůstává jedním z favoritů hlavního trenéra Fernanda Santose. Gól pro CR7 na mistrovství světa v roce 2022 bude dalším příběhem pro 37letého hráče, který by měl nejvíce v síti na pěti různých mistrovstvích světa. Mezi další významné talenty před turnajem 2022 patří Joao Felix, Diogo Jota, Bruno Fernandes, Ruben Neves, Bernado Silva a další top talenty.

Sledujte LIVE Portugalsko vs Jižní Korea

Tyto zápasy lze vidět online na různých  webových platformách  výše zmíněných kanálů.

V Koreji budou emoce související s  mistrovstvím světa v Kataru  dostupné prostřednictvím  RTS  . Stejně jako na webu a v mobilní aplikaci a Smart TV budete moci všech 64 zápasů sledovat živě . Za mikrofony usednou zkušení komentátoři.

⏳Minutu po minutě

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...