Chorvatsko vs Belgie LIVE: Minuta po minutě

Chorvatsko vs Belgie bude vynikající zápas mistrovství světa 2022, který budeme muset vidět tento čtvrtek 1. prosince.

Chorvatsko vs Belgie LIVE

Chorvatsko vs Belgie. Nejnovější zprávy, týmy, rozpis, formace, rozhodčí a všechny předchozí analýzy skupiny F – datum 3 mistrovství světa v Kataru 2022 .

Utkání se hraje ve čtvrtek 1. prosince 2022 ve 12:00 argentinského času, 16:00 chorvatského a belgického času. Tento zápas se bude hrát na Ahmed Bin Ali a bude vysílán na TyC Sports.

Chorvati po svém debutu s remízou dosáhli svého prvního vítězství na mistrovství světa v Kataru 2022. S Kanaďany začali prohrávat 0:1 a ve skupině F vyhráli 4:1, a proto jsou mnozí motivováni pro dnešní zápas.

Chorvatsko , aktuální vicemistr světa, vylepšilo neprůhledný obraz, který zůstalo v debutu, remizovalo proti Maroku a  v posledním zápase solidně porazilo Kanadu . Pokud se chcete kvalifikovat do dalšího kola Světového poháru, potřebujete vítězství.

Belgie se naopak nedokázala prosadit proti svému marockému protějšku v rámci data 2 mistrovství světa v Kataru 2022. S tímto výsledkem je africký tým tím, který byl nejblíže postupu do dalšího kola. Belgie potřebuje vítězství za každou cenu, protože je krůček od odchodu z mistrovství světa. Zjistěte více informací, jak sledovat ŽIVĚ a MINUTU PO MINUTĚ, jaké výsledky z tohoto skvělého zápasu vyplývají.

Sledujte Chorvatsko vs Belgie ŽIVĚ: Minutu po minutě