Polonya – Suudi Arabistan: Program, Kanal, Canlı İzle, Dakika Dakika

Polonyalılar  ,  26 Kasım’da 14:00 CST’de (İngiltere saati ile 13:00) C Grubu maçında  Suudi Arabistan’ın Green Falcons ile karşılaşacak.

Bu ilginç bir maç ve iki tarafın ilk kez karşı karşıya gelmediği dikkat çekiyor; geçmişte sadece hazırlık maçlarında dört kez karşılaştılar .

Polonya takımından sıyrılmak  için eleme maçlarında en çok gol atan (9 gol) ve asist lideri (4 asist)  olan Polonyalı forvet Robert Lewandowski var. Polonya da bu süreçte dört temiz çarşafa sahipti .

Suudi Arabistan’ın Dünya Kupası finaline ulaşması için iki grup aşamasına ihtiyacı vardı. Ancak  Green Falcons  , Japonya ve Avustralya’nın önünde bitirdi.

⚽️Polonya vs Suudi

Polonyalıların  bu maça çıkan maçlarda çok daha güçlü bir muhalefetle karşılaşarak bu oyuna hakim olması bekleniyor  . Ancak  Suudiler  beceri konusunda kesinlikle çok geride değiller ve küçümsenmemelidir.

Polonya daha   önce iki kez Dünya Kupası’nda  üçüncü olurken, Suudi Arabistan’ın en iyi rekoru bir kez son 16’ya ulaşmıştı  .

Dünya Kupası 2022 C Grubu maçları bizi Biało-czerwoni ve Green Falcons arasındaki karşılaşmaya götürüyor. Her zaman olduğu gibi, Polonya – Suudi Arabistan bahis ipuçları ve oranları, gerekli ve faydalı tüm bilgileri sağlar. 

İlginç bir şekilde, bu iki takım geçmişte dört kez karşı karşıya geldi. Ayrıca, tüm maçları uluslararası dostluk müsabakalarının bir parçasıydı. Rojiblancolar ve yeşiller daha önce hiçbir Dünya Kupası müsabakasında karşı karşıya gelmemişti. 

🕘Polonya – Suudi Arabistan

Polonya’da maçın saati  yerel saatle 14:00’te olacak . Suudi Arabistan’da ise saat  16: 00’da olacak .

📺Polonya-Suudi Arabistan maçını yayınlayan kanal

Polonya’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular Telewizja Polska aracılığıyla sunulacak. TVPSPORT.PL web sitesinde ve mobil uygulamada ve Smart TV’de olduğu gibi, Polonyalıların dövüşleri de dahil olmak üzere 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz  . Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak. 

İlginizi çekebilir:  Dünya Kupası’nı yayınlayan kanallar

Suudi Arabistan’da  maçı 2022 Dünya  Kupası’nın münhasır işletmecisi olan Qatar beIN Sports grubunun kanallarında görebileceğiz.Katar   ağı uydu yayınına ek olarak, Katar’da yayınlanan etkinlikleri takipçilerinin izlemesine izin veriyor. beIN Connect hizmetine abone olarak dijital ekranlarını kullanabilirsiniz.

▶️Polonya – Suudi Arabistan  CANLI ve DOĞRUDAN Online izle

Polonya – Suudi Arabistan arasındaki bu maç  , yukarıda adı geçen kanalların farklı web platformları   üzerinden online olarak izlenebilir  .

Dakika dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻