Meksika – Suudi Arabistan CANLI: Kanal ve Dakika Dakika

Bu çarşamba günü izlememiz gereken muhteşem maçlardan biri de Meksika-Suudi Arabistan maçı olacak.

Arjantin’e karşı aldıkları 2-0’lık yenilginin ardından çok geride kalan Meksika’nın kazanması gerekiyor.Tüm grup için kimsenin kaçırmak istemeyeceği belirleyici maç. O yüzden TAKVİMİ, KANALI ve CANLI NASIL GÖRÜNÜRÜ size bırakıyorum .

Eleme şansına sahip olmak için Meksika’nın mümkün olduğu kadar çok golle kazanması gerekiyordu. Zor ama imkansız olmayan bir şey.

Öte yandan, çok iyi bir Dünya Kupası geçiren ve Arjantin’i 2-1 yendikten sonra sürpriz olan ama ardından Arjantin’in rakibi olacak Polonya’ya yenilen Suudi Arabistan var. Hiç şüphesiz Polonya, sıralama turlarına katılmak için Meksika’ya karşı maç arayacak.

Dünya Kupası öncesi

Meksika, Dünya Kupası elemelerinde 14 maçta sadece 2 mağlubiyetle ciddi zorluklar yaşamadan kalifiye oldu. Artık takımın 1/16 finalinin ötesine geçme hırsı olacak. Arka arkaya 7 WC turnuvasında bu aşamaya geldiler ama hep bu noktada kaybettiler. Bu maç için öngörülen kadroda kalede G. Ochoa, savunmada G. Arteaga, N. Araujo, C. Montes ve J. Sánchez, orta sahada E. Gutiérrez, E. Álvarez ve H. Herrera ve H Lozano, R. Jiménez ve A. Vega saldırıda.

Suudi Arabistan, Dünya Kupası eleme grubunu 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetle kazandı ve bu, son sekizde bu forumdaki altıncı görünümleri olacak. Kadrodaki oyuncuların hiçbiri büyük liglerde oynamıyor ve şu anda Suudi Arabistan grubun en zayıf takımı. Öngörülen kadroda Al-Dawsari, Al-Buraikan ve Al-Muwallad, orta sahada Al-Najei, Al-Faraj ve Aldawsari, savunmada Al-Shahrani, Al-Bulaihi, Al-Amri ve Abdulhamid ve Al- Owais yer alıyor. kaleci.

Meksika – Suudi Arabistan CANLI izle

Meksika’da  Sky Sports (64 maç) TUDN/TV Azteca (32 maç) Vix+ (8 maç) gibi farklı Dünya Kupası maçlarını izlemenin birçok yolu vardır  . 

Arjantin’de  TYC SPORT’ta ve Live Public TV’de canlı olarak   görebiliriz . 

Dünyanın geri kalanında Arjantin – Suudi Arabistan maçı bu  kanallarda yayınlanıyor .

Dakika Dakika Meksika vs Suudi Arabistan CANLI

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻