Meksika – Polonya: Program, Kanal, Canlı İzle, Dakika Dakika

Meksika – Polonya, Suudi Arabistan ve Arjantin’in de yer aldığı C Grubu’na ait bir başka maç. Dünya Kupası 21 Kasım’da başlıyor. Final ise 18 Aralık’ta yapılacak.

Lionel Messi ve La Albiceleste Son 16’ya girebilir mi? Ya da belki Meksika ve Polonya onları sonuna kadar zorlayacak? Suudi Arabistan ise sıralamada geride kaldı, bu yüzden bu Dünya Kupası’nda onlardan daha fazlasını bekleyebilir miyiz?

Meksika milli takımı, Polonya ile oynayacağı büyük maçtan önce dört hazırlık maçı oynayacak. Hazırlık maçlarından birinde «El Tri’nin» rakibi İsveç olacak.

Meksika’nın Dünya Kupası öncesinde oldukça geniş bir dostluk takvimi var. 1 Eylül’de Paraguay ile karşılaşacaklar ve bu ayın sonunda Peru (24 Eylül) ve Kolombiya (27 Eylül) ile iki çatışma planlanıyor. Sırasıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde Pasadena ve Santa Clara’da gerçekleşecekler.

Meksikalılar, Polonyalıların ‘El Tri’nin rakibi olacağı ilk Dünya Kupası’ndan altı gün önce İsveç’e karşı oynayacaklar.

Czesław Michniewicz liderliğindeki Polonya milli takımı, Eylül ayında bahis oynanacağı için tamamen farklı bir takvime sahip. Milletler Cemiyeti’nde Hollanda (09/22) ve Galler (09/25) ile karşılaşacaklar.

Kasım ayında Katar turnuvası öncesinde kostümlü bir prova olacak bir idman maçı oynanacak. Takımımızın rakibinin kim olacağı henüz bilinmiyor.

🕗Meksika – Polonya karşılaşması

Meksika’da maç saati 10.00’da. Polonya’daki payı için saat 18.00’de olacak.

📺 Meksika – Polonya Canlı Yayınını Yapan Kanal

Kanal listesine göre Meksika-Polonya karşılaşmasını Televisa’da, Polonya’da ise TVP’de canlı izleyebileceğiz.

📢Meksika – Polonya Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

Bu maçlar farklı Televisa web platformlarında ve ayrıca TV Azteca’da çevrimiçi olarak izlenebilir.

Polonya’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular Telewizja Polska aracılığıyla sunulacak. TVPSPORT.PL web sitesinde ve mobil uygulamada ve Smart TV’de olduğu gibi, Polonyalıların dövüşleri de dahil olmak üzere 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽Te puede Intresar ⚽🔻

Canales que trasnmiten el Mundial

En las diferentes partes del mundo el mudial de qatar se transmite en vivo y en directo por diferentes canales.

Mira el FIXTURE completo y el horario de acuerdo a tu país.

Todo el fixture completo del mundial. Enterate de los dias y el cronograma completo de los 64 partidos que se desarrollarán entre el 20 de noviembre y el 18 de diciembre en Qatar.

La'eeb

La mascota que se utilizará en la XXII edición de la Copa Mundial de la FIFA Catar 2022. La'eeb es un turbante de color blanco animado en forma infantil, y su nombre en árabe significa jugador habilidoso.

El Futbol del Mundial

El balón oficial del Mundial de Qatar 2022, al que llamó «The Journey» para acompañar a las selecciones en los 64 partidos que presenciará el torneo...