İsviçre – Kamerun: Program, Kanal, Canlı İzle.

G grubunda, İsviçre ve Kamerun için bir fırsat doğuyor. Bu aynı zamanda Brezilya ve Sırbistan’ın seçimidir.

İsviçre’nin henüz bir şampiyonluk kutlaması için bir şansı yok. Dünya Kupaları ve Avrupa Şampiyonalarında en iyi ihtimalle sadece çeyrek finale yükseldi. Ülkenin en büyük başarısı, 1924 Olimpiyatları’nda aldığı gümüş madalya ile neredeyse 100 yıl öncesine dayanıyor ama İsviçre’nin asla kötü bir seçim olmadığını söylemeliyiz. Hatta birkaç yıldır çok iyi durumda.

Kamerun, Afrika kıtasındaki en iyi bilinen ve en başarılı takımlardan biridir. Eto’o emekli olduğundan beri o ülkede futbol heyecanı biraz olsun yatıştı. Aslında, diğer bazı Afrika ülkelerinde bulunabilen büyük yıldızdan yoksundur. Ancak son zamanlarda ülke, iyi olmak için yıldızlara ihtiyacı olmadığını gösteren sağlam bir ekip kurmayı başardı.

Çok uzak olmayan bir geçmişe gidersek, 2017’de Afrika Uluslar Kupası’nı kazanan ve CAN 2022’de yarı finale yükselen Kamerun var. Ancak bu yarı finalde Kamerun Mısır’a penaltılarla mağlup oldu. Kamerunlular, Burkina Faso’ya karşı üçüncülük maçı kazandı. Bir sonraki 2022 Dünya Kupası’nda sürpriz yapabilecek bir seçim.

🕘İsviçre – Kamerun maç programı

İsviçre’de maç saati 21.00’de. Kamerun’daki rolü için saat 15.00’te olacak.

📺 İsviçre – Kamerun Canlı Yayınını Yapan Kanal

Kanal listesine göre İsviçre – Kamerun maçını canlı olarak İsviçre’de SRG SSR üzerinden izleyebileceğiz. SuperSport, Kamerun’da Katar’daki Dünya Kupası maçlarını tüm ülkeye dağıtmayı kabul etti.

📺 İsviçre – Kamerun Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

Bu maçlar, Belçika’daki RTBF kanalı VRT’nin farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir.

Kanada’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular, CTV TSN aracılığıyla sunulacak. Hem web sitesi hem de mobil uygulama ve Smart TV üzerinden 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻