İspanya vs Kosta Rika: Program, Kanal, Canlı İzle

İspanya ve Kosta Rika, Katar 2022 Dünya Kupası E Grubu’ndaki sunumlarında karşı karşıya gelecek.Maçın Programı, Kanalı ve Nereden canlı izleneceğini buradan öğrenin.

İspanya ve Kosta Rika, E Grubu’nun ilk tarihinin sürekliliğinin bir parçası olarak 23 Kasım Çarşamba günü Katar 2022’de Doha’daki Al Thumama Stadyumu’nda ilk Dünya Kupası maçını oynayacak.

La Roja olarak bilinen İspanya, Elemelerde grubunun lideri olarak zirveye ulaştıktan sonra gezegendeki en güçlü takımlardan biri olarak geldiği söylenebilir. Luis Enrique liderliğindeki ekip, turnuvadaki tarihi varlığını doğruladı ve 2010’da elde edilenleri tekrarlamayı umuyor.

Bu arada La Sele olarak bilinen Kosta Rika, hak kazanan son takım olarak geliyor. Playofflarda Yeni Zelanda’yı Joel Campbell’ın golüyle 1-0 yendikten sonra bu örneklere ulaşmayı başardım.

Kolombiyalı Luis Fernando Suárez liderliğindeki oyuncu kadrosunun biraz sürprizle gelmesi bekleniyor, neden olmasın?, Ticos zaten üst üste üçüncü kupasını oynuyor.

🕗 Zaman İspanya – Kosta Rika

İspanya’da maçın saati 22.00’de. Kosta Rika’daki rolü için saat 15.00’te olacak.

📺 İspanya – Kosta Rika’yı Canlı Yayınlayan Kanal

Kanal listesine göre, İspanya – Kosta Rika arasındaki maçı Teletica’da Kosta Rika’da canlı olarak görebileceğiz. İspanya’da Mediapro ve RTVE, Katar’daki Dünya Kupası maçlarını tüm İspanya’ya dağıtma konusunda anlaştı.

✔İspanya vs Kosta Rika Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

Bu maçlar, Kosta Rika’daki Teletica kanalının farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir.

İspanya’da Katar Dünya Kupası ile ilgili duygular Mediapro, RTVE aracılığıyla sunulacak. Web sitesinde ve mobil uygulamada ve Smart TV’de olduğu gibi, İspanyol dövüşleri de dahil olmak üzere 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻