İspanya vs Almanya: Program, Kanal, Canlı İzle; Dakika dakika

27 Kasım Pazar günü Katar’daki Al Bayt Stadyumu’nda E Grubu Dünya Kupası karşılaşmasında karşı karşıya  geldiklerinde dünya futbolunun harika bir klasiğiyle karşı karşıyayız . 

Başlangıç  ​​14:00 ABD EST, 19:00 GMT ve yerel saatle 22:00 olarak planlandı  . İspanya-Almanya  eleme turu maçı gibi durmuyor ama evet öyle ve bu maçın sonucu gruptan kimin çıkacağına karar verebilir.

Almanya  ,  FIFA Dünya Kupası’nı  toplam dört kez (1954, 1974, 1990, 2014’te) kazandı ve İspanya, 2010’da bir kez FIFA Dünya Kupası’nı kazandı. Bu önizleme ile, her iki takımın da tehlikede olduğu bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu görebiliriz. .

Son iki Dünya Kupası’nı kazanamamak  veya finale çıkamamak, Alman takımı için hayal kırıklığı ile eş anlamlıdır. Dünya sahnesine en son 12 yıl önce çıkmış olan İspanya da kendisini benzer bir durumda buluyor.

Ancak Luis Enrique  , takımını doğru yönde yönetiyor,  Euro  2020 yarı finallerine ulaşıyor ve bu Dünya Kupası’na katılmayı başaramayan İtalya’ya yeniliyor gibi görünüyor! Pek çok hayran, bu etkinlik sırasında bir İspanyol rönesansının başlayacağını umuyor.

Almanlar en son 2014’te Rio’da kazanmıştı. Ancak  Hansi Flick , Joachim Löw’ün kaldığı yerden  devam ettikten sonra taze yeteneklerle yeni bir takım kurdu   .

Pek çok kişi E Grubu’nun bu yarışmanın en zorlusu , yani «ölüm grubu» olduğunu düşünüyor. İspanya ve Almanya  açık ara  favoriler  ama Japonya ve Kosta Rika’yı da unutmayalım. Japonya, rekabette en yüksek sıradaki Asya ülkesini temsil ediyor (#23), Kosta Rika ise sadece sekiz yıl önce Dünya Kupası çeyrek finallerine ulaştı.

🕘İspanya – Almanya maç programı

İSPANYA’da oyun saati 20 :  00’de ve  Almanya’da da 20:00’de olacak.

📺İspanya-Almanya Maçını Canlı Yayınlayan Kanal

İSPANYOL ülkesinde ,  Dünya  Kupası MediaPro Online ve ayrıca RTVE  aracılığıyla canlı ve doğrudan izlenebilir .

İspanya, Mediapro ve RTVE aracılığıyla Dünya Kupası’nı iletmekten sorumlu olacak.

ARD ve ZDF  , Katar’daki Dünya Kupası maçlarının tüm Almanya’ya dağıtılması konusunda anlaştı  .

Ard Online’a bakın :  https://www.ard.de/

▶️İspanya – Almanya Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

Bu maçlar, İSPANYA’daki kanalların  farklı web platformlarında çevrimiçi olarak izlenebilir  .

Dünya Kupasını MediaPro Online’da İzleyin :  https://www.mediapro.tv/es/

İspanya’daki Dünya Kupası’nı RTVE’de izleyin :  https://www.rtve.es/

Almanya’daki kısmı için  de Ard’ın online  platformlarında  canlı olarak izlenebilmekte ve izlenebilmektedir .

Ard Online’a bakın :  https://www.ard.de/

Bu da demek oluyor ki hem web hem de mobil cihazlar üzerinden hem canlı hem de canlı olarak online olarak bu maçları izleyebileceğiz.Genelde bu maçlar  mobil uygulama ve Smart TV üzerinden izlenebiliyor, 64 karşılaşmayı canlı izleyebilirsiniz  . Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳ Dakika dakika

İSPANYA-ALMANYA MAÇINI DAKİKA DAKİKA TAKİP ETTİM

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻