İspanya – Japonya Canlı Online İzle: Dakika Dakika

2022 FIFA Dünya Kupası tüm hızıyla devam ediyor ve 1 Aralık Perşembe günü yapılması planlanan daha fazla aksiyon var. Günün eylemi, Japonya ve İspanya arasında kayda değer bir E Grubu çatışmasını içeriyor.

Almanya’ya karşı etkileyici bir performansın ardından Japonya bu ivmeyi sürdüremedi ve Pazar günü Kosta Rika’ya 1-0 yenildi. Bu arada İspanya, hafta sonu Almanlara karşı galibiyete hazır görünüyordu, ancak Niclas Füllkrug 83. dakikada bir gol atarak 1-1 berabere kaldı.

Japonya son 16’ya yükselmek için bir şok zafer daha elde edebilir mi? Yoksa İspanya başka bir baskın çabayla E Grubu’nu lokavt edecek mi?

Japonya vs İspanya CANLI Çevrim içi

Japonya savunmada üstün ama İspanya’yı yenmek zor olacak. İspanyollar son üç maçında 11 gol atarak, son beş maçta Japonlardan daha fazla gol attı (beş).

İspanya’nın atağı da yavaşlamıyor ve şimdiye kadarki ilk iki Dünya Kupası maçında 24 şut (11 isabetli) kaydetti. Japonya’nın bir gole izin verdiğini ve Kosta Rika’dan sadece dört şut girişimi gördüğünü düşünürsek, Japonların İspanya’nın hücumundan çok etkileneceğini düşünüyorum.

İspanya vs Japonya, dünyada kimsenin kaçırmak istemeyeceği maçlardan biri olacak. İkisi için de her şeyden çok stadyumdaki her şeyi bırakmaları gerekiyor. Çok iyi bir oyun, bu yüzden sizi dakika dakika LIVE Online’da bırakıyorum.

▶️İspanya – Japonya Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻