İspanya – Japonya Canlı Online İzle: Dakika Dakika

2022 FIFA Dünya Kupası tüm hızıyla devam ediyor ve 1 Aralık Perşembe günü yapılması planlanan daha fazla aksiyon var. Günün eylemi, Japonya ve İspanya arasında kayda değer bir E Grubu çatışmasını içeriyor.

Almanya’ya karşı etkileyici bir performansın ardından Japonya bu ivmeyi sürdüremedi ve Pazar günü Kosta Rika’ya 1-0 yenildi. Bu arada İspanya, hafta sonu Almanlara karşı galibiyete hazır görünüyordu, ancak Niclas Füllkrug 83. dakikada bir gol atarak 1-1 berabere kaldı.

Japonya son 16’ya yükselmek için bir şok zafer daha elde edebilir mi? Yoksa İspanya başka bir baskın çabayla E Grubu’nu lokavt edecek mi?

Japonya vs İspanya CANLI Çevrim içi

Japonya savunmada üstün ama İspanya’yı yenmek zor olacak. İspanyollar son üç maçında 11 gol atarak, son beş maçta Japonlardan daha fazla gol attı (beş).

İspanya’nın atağı da yavaşlamıyor ve şimdiye kadarki ilk iki Dünya Kupası maçında 24 şut (11 isabetli) kaydetti. Japonya’nın bir gole izin verdiğini ve Kosta Rika’dan sadece dört şut girişimi gördüğünü düşünürsek, Japonların İspanya’nın hücumundan çok etkileneceğini düşünüyorum.

İspanya vs Japonya, dünyada kimsenin kaçırmak istemeyeceği maçlardan biri olacak. İkisi için de her şeyden çok stadyumdaki her şeyi bırakmaları gerekiyor. Çok iyi bir oyun, bu yüzden sizi dakika dakika LIVE Online’da bırakıyorum.

▶️İspanya – Japonya Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Argentina vs Francia Partido Completo: Descargar La Final en VIVO Online

El partido completo de lo que fue la final de Argentina vs Francia se puede encontrar en diferentes lugares de INTERNET, este se puede...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...

Ver Colombia vs Inglaterra: Cuartos de Final, Mundial Femenino 2023

La búsqueda de Inglaterra para ganar la Copa Mundial Femenina las lleva a Sydney este fin de semana para un encuentro de cuartos de...