İspanya – Almanya: Program, Kanal, Canlı İzle, Dakika Dakika

Almanya – İspanya E Grubu’nun ikinci maçı. Programı, kanalı ve nerede canlı izleyeceğinizi bulabilmeniz için Mundialdeqatar.net’ten size bıraktığımız mükemmel bir canlı maç.

‘Ölüm Grubu’ futbol terimini duydunuz mu? Temel olarak, bir grubun bir Dünya Kupası’nda yenilmesi zor olan dört takımdan oluştuğu anlamına gelir.

Almanya ve İspanya, E Grubu’na çekilen iki güç merkeziydi ve insanlar bunu hemen ‘Ölüm Grubu’ olarak nitelendirdiler. Japonya ve Kosta Rika aynı gruptadır.

⚽İspanya – Almanya

İspanya tek kelimeyle dünyanın en iyi takımıydı, ancak 2008’den 2012’ye. Güç son yıllarda biraz değişmiş olabilir, ancak kartlarda bir canlanma olabilir. İki Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası, LaLiga kulüplerinin Avrupa futboluna hakim olduğu bir zamanda geldi. Euro 2020’de, 120 dakikanın çoğunda daha iyi olan takım olduktan sonra sadece bir İtalyan takımı tarafından penaltılarla yenildiler.

Uluslar Ligi finalinde Fransa’ya yenilmeleri, bitiş çizgisini eskisi gibi geçemediklerini gösterebilir. Ancak genç Pedri, Barcelona taraftarlarının Lionel Messi’yi unutmasına yardımcı olurken, belki de aynısını yapabilir ve o altın yılları sevgiyle hatırlayan İspanyol taraftarlara ilham verebilir.

Almanya, Katar’a alışık oldukları yenilmezlik havası olmadan gidiyor. Dört yıl önce Rusya’da grup aşamasında elendiler ve İngiltere’ye kaybettikten sonra EURO 2020’den erken ayrıldılar.

Bu yenilgi Joachim Low’un 15 yıllık görev süresini sona erdirdi.

Ağustos 2021’de onun yerine yeni teknik direktör Hansi Flick yerini aldı. Eski Bayern Münih menajeri, Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen Şampiyonlar Ligi finali de dahil olmak üzere 2020’de Alman devleriyle tiz kazandı.

seleccion alemania mundial de qatar

🕗 Zaman İspanya – Almanya

İspanya’da maç saati 21.00’de. Almanya’da ise saat 21.00’de olacak.

📺 İspanya-Almanya Canlı Yayınını Yapan Kanal

Kanal listesine göre Mediapro ile anlaştıktan sonra İspanya ile Almanya arasındaki maçı RTVE üzerinden tüm İspanya için canlı olarak izleyebileceğiz. Almanya’da ARD ve ZDF, Katar’daki Dünya Kupası maçlarını tüm Almanya’ya dağıtmayı kabul etti.

📢İspanya – Almanya Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

Bu maçlar, İspanya’daki RTVE’nin farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir.

Almanya’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular ARD ve ZDF aracılığıyla sunulacak. Web sitesinde ve mobil uygulamada ve Smart TV’de olduğu gibi, Almanların dövüşleri de dahil olmak üzere 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻