İngiltere – İran: Program, Kanallar, Canlı Yayın, Dakika Dakika

Katar 2022 Dünya Kupası’nın ilk gününün üçüncü maçı olan İngiltere-İran karşılaşması baştan sona eğlenceli geçeceğe benziyor. İngiltere – İran maçının saatlerini, hangi kanallarda ve nereden canlı izleneceğini öğrenin.

FIFA Dünya Kupası dünyanın en büyük gösterisi olarak kabul edilmektedir. Bu maçta, klasik oyunuyla ünlü İngiltere takımını görebileceğiz. İranlı oyuncular da yarışmadaki her takımı yenmeye layık olduklarını kanıtladılar. Bu heyecan verici maçı evinizden veya stadyumunuzdan izleyin.

İngiltere, 2022 FIFA Dünya Kupası’nın ilk turunda 21 Kasım 2022 tarihinde İran ile karşılaşacak. İngiltere – İran maçının tüm detaylarını burada bulabilirsiniz.

⚽İngiltere – İran:

Gareth Southgate yönetimindeki İngiltere, Üç Aslan tarafının kazanma favorisi olduğu İran’a karşı mücadeleye başlayacak.

İngiltere Dünya Kupası elemelerinde yenilmedi ve Dünya Kupası elemelerindeki yenilmezlik serisini 31 maça çıkardı.

UEFA I. Grup’ta şampiyon olan ülke Dünya Kupası’na katılmaya hak kazandı.20. sırada yer alan İran henüz bu seviyede bir maç oynamadı ancak 2018 Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanarak büyük bir futbol ülkesi olarak etkileyici bir başlangıç yaptı.

🕗Zaman Katar – Ekvador

Bu maç CET (Orta Avrupa Saati) ile 17:00’de başlayacak. Karşılaşma Khalifa Uluslararası Stadyumunda oynanacaktır. Salon 45.416 kişilik kapasiteye sahiptir.

📺Channel Broadcasting Katar – Ekvador.

İngiltere:

İngiltere’de 2022 FIFA Dünya Kupası’nı televizyonunuzdan izlemek için pek çok seçenek var. BBC, ülke genelindeki futbolseverler için İngiltere-İran maçını televizyonda gösterme hakkını saklı tuttu. Canlı yayını izlemek istiyorsanız BBC Iplayer’a abone olabilirsiniz. ITV de maçı İngiltere’de yayınlayacak. Bu kanallara abone olarak tüm Dünya Kupası maçlarının keyfini çıkarabileceksiniz

İran:

İran’da beIN sports kanalında yayınlanacaktır. Bu nedenle, etkinliği TV’nizde izlemek için kutunuzdaki kanala bir uydu TV bağlantısı yapmanız gerekecektir. Al Jazeera, Dünya Kupası’nı Orta Doğu ülkelerinde gösterme hakkını da almıştır. Dolayısıyla, beIN ağının dışındaysanız, yayın için bu kanala güvenebilirsiniz.

✔İngiltere – İran Maçını CANLI ve İNTERNETTEN İZLEYİN

Amerika Birleşik Devletleri’nde İngiltere-İran karşılaşması Fox Sports’tan izlenebilir. Tüm maçları yayınlayacaklar. Yarışmayı gerçek zamanlı olarak izlemek için Fubo aboneliği gereklidir. Fubo’nun aylık ücreti 64,99 dolar olacak. İzleyiciler maçın canlı yayınını, abone olmak için aylık 35 dolar ödeyen Sling üzerinden izleyebilirler.

Karşılaşma Birleşik Krallık’ta BBC tarafından yayınlanacak. BBC IPlayer artık canlı yayınları destekliyor. Avustralyalılar SBS web sitesinden Katar-Ekvador maçını izleyebilecekler. Yarışma Kanada’da TSN ve RDS kanallarında yayınlanacaktır.

Dünya Kupası maçlarının tüm ülkelerde CANLI ve CANLI olarak nerede yayınlanacağı konusunda günler geçtikçe sizi bilgilendireceğiz.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻