Hollanda – Senegal: Program, Kanal, Canlı İzle

Hollanda ve Senegal, Katar 2022 Dünya Kupası’nın ilk maçında karşı karşıya geliyor. Programı, kanalı ve canlı olarak nereden izleyebileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz.

Afrika şampiyonu turnuvaya 21 Kasım’da Hollanda karşısında başlıyor. Eğer bu rakip zorlu bir rakip gibi görünüyorsa, yine gruplarında yer alan Ekvador ve Katar daha az aşılmaz takımlar.

FIFA’nın finaller için grup aşaması programını onaylamasının ardından 2006 yılından bu yana ilk kez ev sahibi takım turnuvayı açmayacak.

Afrika Uluslar Kupası şampiyonu Senegal ve üç kez ikinci olan Hollanda, Katarlıların sahaya çıkmasından altı saat önce, TSİ 10:00’da Al Thumama stadyumunda A Grubunda karşılaşacak.

Ev sahibi takım Al Bayt Stadyumunda Ekvador ile karşılaşacak.

🕞Hollanda-Senegal maç programı


Karşılaşma TSİ 11:00’de (Orta Avrupa Saati) başlayacak. Maç Al Thumama stadyumunda oynanacaktır.

Aynı gün İngiltere saat 14:00’te İran’la ve Katar saat 17:00’de Ekvador’la karşılaşacak.

📺Hollanda – Senegal maçını yayınlayan kanal


Hollanda – Senegal Dünya Kupası maçını yayınlayan kanalı arayanlar için, bu nerede olduğunuza bağlı olacaktır.

İşte ülkelere göre maçların yayınlandığı kanalların listesi.

✨Hollanda – Senegal Maçını Canlı İzle

Maçı canlı olarak nereden izleyebileceğimize dair bilgi elimize ulaşır ulaşmaz yazıyı güncelleyeceğiz. Şimdilik Twitter’dan dakika dakika takip edebilirsiniz.

Dakika dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽Te puede Intresar ⚽🔻

Canales que trasnmiten el Mundial

En las diferentes partes del mundo el mudial de qatar se transmite en vivo y en directo por diferentes canales.

Mira el FIXTURE completo y el horario de acuerdo a tu país.

Todo el fixture completo del mundial. Enterate de los dias y el cronograma completo de los 64 partidos que se desarrollarán entre el 20 de noviembre y el 18 de diciembre en Qatar.

La'eeb

La mascota que se utilizará en la XXII edición de la Copa Mundial de la FIFA Catar 2022. La'eeb es un turbante de color blanco animado en forma infantil, y su nombre en árabe significa jugador habilidoso.

El Futbol del Mundial

El balón oficial del Mundial de Qatar 2022, al que llamó «The Journey» para acompañar a las selecciones en los 64 partidos que presenciará el torneo...