Hollanda – Katar CANLI: Program ve Kanal

Hollandalılar üç kez finale kalarak çok iyi bir rekora sahipken, Katar daha önce hiç kalifiye olamadı. 

Bu ikisi daha önce hiç karşılaşmadı ve iç saha avantajı biraz yardımcı olsa da, esasen bu, WC 2022 kesin bahislerinden biri gibi görünüyor ve Hollandalılar için rahat bir zafer için en iyi Hollanda – Katar tahminini nispeten basit bir seçim haline getiriyor.

İlk maçlarında Senegal 2-0 kazandı ve Katar aynı sayıyla kaybetti.

Portakal elbette FIFA sıralamasında 44 numaraya karşı kağıt üzerinde önceden favori ama Ekvador maçı  beklenenden daha fazla soruna neden olabilir . Her halükarda küçümsenmemeli ve şüphesiz herkesin izlemek isteyeceği bir maç olacağından TAKVİMİ, KANALI ve CANLI NASIL İZLENECEĞİNİ buraya bırakıyorum.

Grup ayrıca Katar ve Ekvador’a ek olarak Senegal ve Hollanda’dan takımları da içeriyor . 

🕘Hollanda – Katar maçı programı

Katar’da maç saati yerel olarak 16:00’da olacak . Hollanda’daki rolü  için saat 2’de olacak .

📺Hollanda – Katar maçını yayınlayan kanal

Hollanda’da  Dünya  Kupası maçları NOS tarafından yayınlanacak.

Katar’da SuperSport   ve 2Sports2  , Dünya Kupası etkinliklerini yayınlamak için sınırsız erişime sahip olmasını sağladı. Kablo TV aboneliğiniz varsa ve yurt dışında yaşıyorsanız maçı TV’nizden izleyebilir ve aksiyonları takip edebilirsiniz. Bu kanalda gerçekleşen tüm Katar maçlarını izleyebileceksiniz. Ayrıca Dünya Kupası’nın en güzel anlarını ve en son haberleri içerecekler.

İlginizi çekebilir: Dünya Kupasını yayınlayan kanallar

Hollanda – Katar CANLI ve DIRECT Online’ı görün

Hollanda’da, Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili tüm duygulara  web sitesi npostar.nl   aracılığıyla  erişilebilecek. Bununla birlikte şunu söylemek istiyorum ki hem web sitemizden hem de mobil uygulama ve Smart TV üzerinden maç izleyebileceğiz, siz de 64 maçı canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak. 

Katar’da, Katar Dünya Kupası ile ilgili duygular 2Sports2  aracılığıyla  sunulacak . Bunun yanı sıra web sitesi ve mobil uygulama ile Smart TV üzerinden 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz . Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak. 

Senegal’deki rolü için onu Sport 2’de de görebileceğiz.

⏳Dakika dakika

Hollanda – Katar maçı dakika dakika CANLI olarak izlenebilir ve takip edilebilir.

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻