Hollanda – Ekvador: Program, Kanal, Canlı İzle

Hollanda – Ekvador maçı  , Dünya Kupası grup aşamasının ikinci gününe denk geliyor. Bu mükemmel maç  25 Kasım Cuma günü  Khalifa  Uluslararası Stadı’nda oynanacak .

⚽️Hollanda – Ekvador

A Clockwork Orange, Katar, Senegal ve Ekvador ile karşılaştıkları için çok zor bir grup olmadı . Bu, A Grubu’nu Dünya Kupası’nın en zayıf grubu yapıyor. 

Ekvador, Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde dördüncü sırada yer aldı. La Tricolor  , Dünya Kupası’nda dördüncü kez   yer alıyor. Ekvador bir kez grup aşamasından sağ çıkmayı başardı. 2006’da Güney Amerikalılar da ev sahibi ülke ile A Grubu’ndaydı ve Polonya ve Kosta Rika’yı mağlup ederek Ekvador’u Almanya’nın arkasında ikinci sırada tamamladı. O zamanlar çok güçlü olan İngiltere ile karşılaşana ve Ekvadorlular son 16 turunda 1-0 kaybedene kadar her şey yolundaydı.

Ekvador bu takvim yılında dokuz uluslararası maç oynadı ve bu maçların sonuçları farklı şekillerde yorumlanabilir. Gustavo Alfaro’nun ekibinin arkasında pek çok soru bırakıyor. Ekvador, Arjantin ve Brezilya gibi iki güce karşı berabere kaldı , ancak son beş uluslararası maçta sadece iki gol atabildik ve Japonya ve Suudi Arabistan’a karşı 0-0 beraberliği aşamadık.

 Öte yandan Ekvador, bu beş uluslararası maçta sadece bir gol attı . Güney Amerikalılar 2022’deki dokuz maçtan yalnızca bir kez kaybetti, ancak yalnızca ikisini kazandı.

Ekvador’un gol atma yeteneği az olan bir takım olduğu ancak sağlam bir savunmadan daha fazlasına sahip olduğu sonucuna varabiliriz. 

Hollanda, antrenörü Louis van Gaal ile birlikte, hızlı ve çevik forvetler -Steven Bergwijn ve Memphis Depay- veya güçlü bir forvet -Luuk de Jong gibi farklı silahlara sahip olan bu savunmayı kırmayı başarırlarsa başarının anahtarına sahip olacaklar. veya Wout Weghorst- üç hücumcudan oluşan bir sistemde ve kanatlardan çaprazlar. 

Turuncu, elbette 44 numaralı FIFA’ya karşı kağıt üzerinde bir favori, ancak Ekvador’a karşı oynanan oyun beklenenden daha fazla soruna neden olabilir . Her halükarda küçümsenmemeli ve şüphesiz herkesin görmek isteyeceği bir oyun olacak, burada TAKVİM, KANAL ve CANLI NASIL GÖRÜNÜR bölümlerini bırakıyorum.

İlginizi çekebilir:  Katar – Ekvador Canlı

Grup ayrıca  Katar ve Senegal’e ek olarak içerir .

🕒Hollanda – Ekvador

 Hollanda’da maç yerel saatle 17:00’de oynanacak . Ekvador’da ise  saat 11:00’de olacak .

Hollanda – Ekvador maçını yayınlayan kanal

Dünya Kupası’nı yayınlayan kanalların listesine göre   , NPO npostart.nl’de  Hollanda ile Ekvador arasındaki maçı tüm Hollanda için canlı izleyebileceğiz.

Ekvador’da Teleamazonas.com  , Katar’daki Dünya Kupası maçlarını Ekvador’un tamamına dağıtmayı kabul etti  .

Hollanda – Ekvador  CANLI ve DIRECT Online’ı görün

Ekvador ile Hollanda arasındaki bu maç  , yukarıda adı geçen kanalların farklı web platformlarından   çevrimiçi olarak izlenebilir  .

Hollanda’da, Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili tüm duygular,  npostar.nl web sitesi  aracılığıyla erişilebilir olacak  . Bununla söylemek isterim ki oyunu web sitesinde ve mobil uygulama ve Smart TV’de izleyebileceğiz, 64 maçı canlı olarak görebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak. 

Ekvador’daki rolü için, Katar’daki Ekvador hakkında her şeyi bildiren önde gelen yorumcuların olacağı Teleamazonas.com’da da görebileceğiz.

⏳Dakika dakika

Hollanda-Ekvador maçının dakika dakika izleyebilirsiniz.

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻