Hırvatistan – Belçika CANLI: Dakika Dakika

Hırvatistan ile Belçika , 1 Aralık Perşembe günü izlememiz gereken 2022 Dünya Kupası’nın mükemmel bir maçı olacak.

Hırvatistan – Belçika CANLI

Hırvatistan vs Belçika Katar 2022 Dünya Kupası F Grubu – Tarih 3 ile ilgili en son haberler, takımlar, program, dizilişler, hakemler ve önceki tüm analizler .

Karşılaşma 1 Aralık 2022 Perşembe günü Arjantin saatiyle 12:00’de, Hırvatistan ve Belçika saatiyle 16:00’da oynanacak . Bu maç Ahmed Bin Ali’de oynanacak ve TyC Sports’tan yayınlanacak.

Berabere kaldıkları ilk maçın ardından Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası’ndaki ilk galibiyetlerini elde eden Hırvatlar, Kanada’ya 0-1 yenildiler ve F Grubu’nu 4-1 kazandılar, bu nedenle birçok kişi bugünkü maç için motive oluyor.

Şu anki dünya ikincisi olan Hırvatistan , ilk maçta kalan opak imajını iyileştirerek Fas’a karşı  berabere kaldı ve son maçta Kanada’yı sağlam bir şekilde yendi. Dünya Kupası’nın bir sonraki turuna katılmak istiyorsanız bir galibiyete ihtiyacınız var.

Belçika , Katar 2022 Dünya Kupası’nın 2. tarihi çerçevesinde Faslı rakibi karşısında kendi adına galip gelemedi ve bu sonuçla Afrika takımı, bir sonraki tura bir adım kala en yakın takım oldu. Belçika’nın ne pahasına olursa olsun bir galibiyete ihtiyacı var çünkü Dünya Kupası’ndan ayrılmasına bir adım kaldı. Bu harika maçın sonuçlarını CANLI ve DAKİKA DAKİKA nasıl izleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hırvatistan – Belçika CANLI İzle: Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻