Galler vs İngiltere CANLI izleyin: Kanal, Dakika Dakika

Galler ve İngiltere, Grup B’nin 3. gününde grup aşamasını bitirmek için çok iyi bir maç olacak.

 Cardiff’te Ukrayna’yı 1-0’lık skorla az farkla mağlup eden  Galler’in  bir kez daha Dünya Kupası’na katılma hakkı kazanması 64 yıl sürdü.

Galler, ABD ile 1-1 berabere kaldı. ah . açılış maçında . Ve İngiltere’ye karşı ilk maçlarını oynayan İran’a karşı ikinci maçlarını kazanmak için favoriler.

Galler’in turnuvanın bir sonraki aşamasına geçme şansı yüksek, ancak bunun için Melli Takımına karşı kazanmaları gerekiyor. Bale iyi bir sezon geçirmemiş olsa da Galler takımının en iyi oyuncusu olmaya devam ediyor. Dragons için oynamayı seviyor ve milli takım için oynarken her zaman elinden geleni yapıyor. Sadece varlığı, Avrupa takımı için Galler – İran bahis oranlarını artırıyor.

İngiltere takımı hakkında söylenecek fazla bir şey yok, sadece klasik oyunuyla ünlü olduğunu zaten biliyoruz. Gareth Southgate ve Three Lions takımı bu maçı kazanmak için ismen favori, ancak bunu sadece maçı çevrimiçi canlı izleyerek bileceğiz.

İngiltere, Dünya Kupası eleme kampanyasında yenilmedi ve Dünya Kupası elemelerindeki yenilmezlik serisini 31 maça çıkardı. 

Uefa Grup I’i kazandıktan sonra ülke Dünya Kupası’na katılmaya hak kazandı.İran dünyada 20. sırada yer alıyor ve henüz bu düzeyde bir maç oynamadı, ancak büyük bir ulus olarak etkileyici bir başlangıç ​​​​yaptı. 2018 Dünya Kupası.

▶️Galler – İngiltere CANLI Online izle

2022 Dünya Kupası ,   BBC ve FIFA arasında yakın zamanda yapılan bir anlaşma sonucunda İngiltere’de yayınlanacak. Bu yeni anlaşma, ortak

ITV LIVE Online’a bakın :  https://www.itv.com/

Amerika  Birleşik Devletleri’nde Fox Sports ve Telemundo ,  2022 FIFA Dünya Kupası’nı sırasıyla İngilizce ve İspanyolca olarak yayınlayacak.

Fox Sport’u Çevrimiçi İzleyin :  www.foxsports.com

📺Kanal

Amerika  Birleşik Devletleri’nde oyun  Fox Sports’ta izlenebilir. Tüm maçları yayınlayacaklar. Yarışmayı gerçek zamanlı olarak görüntülemek için bir Fubo aboneliği gereklidir. Fubo’nun aylık ücreti 64,99$ olacak. İzleyiciler, aylık 35 ABD Doları tutarında bir abonelik olan Sling’de maçın canlı akışını izleyebilir. 

İngiltere’de  2022 FIFA Dünya Kupası’nı TV’nizde  izlemek için pek çok seçenek var  . BBC  , İngiltere ile İran arasındaki maçı  televizyonda ülke çapındaki futbol taraftarları  için gösterme hakkını saklı  tuttu . Canlı yayını izlemek isterseniz  BBC Iplayer’a abone olabilirsiniz . ITV  maçı İngiltere’de de yayınlayacak. Bu kanallara abone olarak tüm Dünya Kupası maçlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

⏳DAKİKA DAKİKA

Hepsinden iyisi , oyunda olup bitenleri dakika dakika CANLI olarak takip etmektir . En son tweet’ler ve daha fazlasıyla her şeyi öğrenin …

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻