Fransa – Avustralya: Program, Kanal, Canlı İzle, Dakika Dakika

22 Kasım Salı günü oynanacak tarihin diğer maçı Fransa-Avustralya maçı. D Grubuna karşılık gelir ve Al Wakrah’daki Al Janoub Stadyumu’nda oynanır.

⚽Fransa – Avustralya

Bu gruba şu an dünya şampiyonu olan Fransa ile başladık. «Les Bleus» olarak bilinen seleksiyon, tarihteki 16. dünya yarışmasına sorunsuz ulaştı. Fransa’daki 1998 Dünya Kupası şampiyonları, bugün DT Didier Deschamps tarafından komuta edilenler, 2018 Rusya Kupası’nı aldıktan sonra üçüncü bir yıldız eklemeye çalışacaklar.

Blues, Avrupa bölgesindeki 2022 Dünya Kupası elemelerini D grubunu en üst sırada tamamlayarak, herhangi bir yenilgiyi kabul etmeden kolayca katılmaya hak kazandı. Fransız takımı Ukrayna’nın altı puan önünde bitirdi ve bu da Finlandiya, Bosna ve Kazakistan’ın önünde tamamladı.

Avustralya, kendi adına Dünya Kupası’na gitmesine mal olan bir seçim, playofflarda Peru’ya geldi. «Socceroos» olarak bilinen seçim, DT’si tarafından yönetiliyor Graham Arnold, 2006 Almanya’da 16’ncı tur olan şimdiye kadar elde ettikleri en iyi rekoru kırmaya çalışacak.

Avustralya acı çekti ama Dünya Kupası’nı iyi görecek. Asya bölge elemelerinin ikinci turunda aldıkları 8 galibiyetle gruplarının zirvesini kolayca bitirdiler. Avustralya takımı, üçüncü turda Suudi Arabistan ve Japonya’nın ardından kendi grubunda üçüncü oldu. Son olarak, Oceanic play-off yarı finalinde Birleşik Arap Emirlikleri’ni (1-2) ve ardından Peru’yu (0-0, 5 penaltıyla 4) domine etti.

Avustralya takımı için, Al-Rayyan’daki (Doha’nın batısındaki) Ahmad ben Ali stadyumunda bulunan yaklaşık 10.000 gürültülü Perulu taraftarın üzüntüsüne, 1974, 2006, 2010, 2014 ve 2018’den sonra altıncı Dünya Kupası olacak.

🕖Tarife Fransa – Avustralya

Fransa’da oyun saati 21.00’de ve Avustralya’da saat 3’te olacak.

📺Fransa – Avustralya’yı Canlı Yayınlayan Kanal

Kanal listesine göre, Fransa ve Avustralya arasındaki maçı tüm Fransa için TF1’de (Télévision Française 1’in kısaltması) ve Avustralya genelinde SBS’de canlı olarak görebileceğiz.

🔻Fransa vs Avustralya’yı Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzleyin

Bu maçlar Fransa’daki TF1 kanalının farklı web platformları üzerinden online olarak izlenebilmekte, Avustralya’da ise SBS online platformları üzerinden online olarak canlı izlenebilmekte ve izlenebilmektedir.

Bu, hem web hem de mobil cihazlar aracılığıyla, canlı ve doğrudan çevrimiçi olarak görebileceğimiz anlamına gelir. Genel olarak, bu maçlar mobil uygulama ve Smart TV üzerinden izlenebilir, 64 maçı canlı olarak görebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻