Ekvador – Senegal: Program, Kanal, Canlı İzle

Her iki takım da eleme turlarında zor zamanlar geçirdi ve bu eşleşme nispeten eşit olmalı. 

Ekvador ile Senegal 29 Kasım Salı günü Katar’daki Khalifa Uluslararası Stadı’nda oynanacak (FIFA Dünya Kupası A Grubu  )  .

İki takım daha önce sadece bir kez,   27 Aralık 2005’te Senegal’in (1-2) kazandığı uluslararası bir dostluk maçında karşı karşıya geldi.

2022 Dünya Kupası’na giden yol Ekvador için kolay olmaktan çok uzaktı  . Oynadıkları 18 maçın 6’sını kaybederken, 7’sini kazanıp toplam 5 beraberlik aldılar.

 En iyi oyuncuları  Michael Estrada  (6 dönüşüm) ve  Moises Caicedo  (4 asist) idi. 

Senegal eleme grubunda 6 galibiyet ve 1 beraberlikle liderliğini sürdürdü. Famara Diedhiou  ve Bayern Münih süperstarı Sadio Mané , ne yazık ki aradan önce Bayern Münih’in sondan bir önceki maçında sakatlandı ve bu onu şimdi ilk Dünya Kupası maçlarının dışında tutabilir. Son takıma dahil edilebilir ama oynama şansı zayıf.

Bu, Senegal için çok büyük bir kayıp çünkü artık tartışmasız en iyi oyuncularından yoksun kalacaklar. Ekvador’un artık gruptan çıkmak için meşru bir şansı var ve Senegal’e karşı oynanan bu maç, kimin Hollanda’nın ardından ikinci sırada yer alacağına karar verebilir.

Ekvador – Senegal Maçını Canlı Yayınlayan Kanal

Teleamazonas  , maçı Ekvador’da yayınlamaktan sorumlu kanaldır.

Dinlemek için kanal arayanlar için   Quito’dan Kanal 4, Guayaquil’den Kanal 5 ve Cuenca’dan Kanal 11 . Onun sloganı «Seninle birlikte» dir.

Senegal’de  SuperSport   ve  2Sports2  , Dünya Kupası etkinliklerini yayınlamak için sınırsız erişime sahip olacaklarını garanti ettiler. Kablo TV aboneliğiniz varsa ve yurt dışında yaşıyorsanız maçı TV’nizden izleyebilir ve aksiyonları takip edebilirsiniz. Bu kanalda gerçekleşen tüm Katar maçlarını izleyebileceksiniz. Ayrıca Dünya Kupası’nın en güzel anlarını ve en son haberleri içerecekler.

Ekvador – Senegal Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

Bu maçlar , Ekvador kanallarının farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir  .

Teleamazonas Ekvador web sitesi :  https://www.teleamazonas.com /

Bu da demek oluyor ki bu araçlar sayesinde hem web hem de mobil cihazlar üzerinden canlı ve canlı olarak online olarak görebileceğiz.Genelde bu maçlar  mobil uygulama ve Smart TV üzerinden izlenebiliyor, 64 karşılaşmayı canlı izleyebilirsiniz  . Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

 Dakika dakika

Ekvador – Senegal maçını dakika dakika takip ettim.

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻