Brezilya vs Sırbistan: Program, Kanal, Canlı İzle

Brezilya ekibi, 24 Kasım’da Katar’da düzenlenecek Dünya Kupası’nda Sırbistan ile karşılaşacak.

Maç, Katar’ın Dünya Kupası için özel olarak inşa edilen ve 80.000 seyirci kapasiteli Lusail Ulusal Stadyumu’nda oynanacak.

Stadyum, Brezilya takımının Dünya Kupası boyunca kalacağı otel olan Westin Doha Hotel & Spa’ya yaklaşık 23 km uzaklıktadır.

Brezilya, Rusya’daki son Dünya Kupası sırasında Sırbistan ile zaten karşılaşmış ve maçı 2×0 kazanmıştır.

Mevcut Sırbistan, eski Yugoslavya’ya aitti ve Brezilya’nın Dünya Kupalarında Yugoslavya’ya karşı oynadığı maçların tarihini izlersek, denge hakim.

Brezilya takımı, 1930’da tarihteki ilk Kupa’da bir mağlubiyet, 1950’de bir zafer ve 1954 ve 1974’te iki beraberlik aldı.

Bu maçın ardından 28 Aralık’ta Doha’nın liman bölgesindeki Ras Abu Aboud Stadyumu’nda İsviçre ile karşılaşacak ve 2 Aralık’ta yine Lusail National’da Kamerun’a karşı ilk etabı kapatacaklar.

🕓Brezilya – Sırbistan Programı

Brezilya’da maç saati 16:00’da. Sırbistan’daki payı için saat 21:00’de olacak.

📺 Brezilya-Sırbistan Maçını Canlı Yayınlayan Kanal

Kanal listesine göre Brezilya – Sırbistan maçını Brezilya’da canlı olarak TV Globo Brunei Cristal-Astro’dan izleyebileceğiz. Sırbistan’da RTS, Katar’daki Dünya Kupası maçlarını tüm ülkeye dağıtmayı kabul etti.

✔Brezilya vs Sırbistan’ı Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzleyin

Bu maçlar Brezilya’daki TV Globo Brunei Cristal-Astro kanalının farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir.

Sırbistan’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular RTS aracılığıyla sunulacak. Hem web sitesi hem de mobil uygulama ve Smart TV üzerinden 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽Te puede Intresar ⚽🔻

Canales que trasnmiten el Mundial

En las diferentes partes del mundo el mudial de qatar se transmite en vivo y en directo por diferentes canales.

Mira el FIXTURE completo y el horario de acuerdo a tu país.

Todo el fixture completo del mundial. Enterate de los dias y el cronograma completo de los 64 partidos que se desarrollarán entre el 20 de noviembre y el 18 de diciembre en Qatar.

La'eeb

La mascota que se utilizará en la XXII edición de la Copa Mundial de la FIFA Catar 2022. La'eeb es un turbante de color blanco animado en forma infantil, y su nombre en árabe significa jugador habilidoso.

El Futbol del Mundial

El balón oficial del Mundial de Qatar 2022, al que llamó «The Journey» para acompañar a las selecciones en los 64 partidos que presenciará el torneo...