Brezilya vs Sırbistan: Program, Kanal, Canlı İzle

Brezilya ekibi, 24 Kasım’da Katar’da düzenlenecek Dünya Kupası’nda Sırbistan ile karşılaşacak.

Maç, Katar’ın Dünya Kupası için özel olarak inşa edilen ve 80.000 seyirci kapasiteli Lusail Ulusal Stadyumu’nda oynanacak.

Stadyum, Brezilya takımının Dünya Kupası boyunca kalacağı otel olan Westin Doha Hotel & Spa’ya yaklaşık 23 km uzaklıktadır.

Brezilya, Rusya’daki son Dünya Kupası sırasında Sırbistan ile zaten karşılaşmış ve maçı 2×0 kazanmıştır.

Mevcut Sırbistan, eski Yugoslavya’ya aitti ve Brezilya’nın Dünya Kupalarında Yugoslavya’ya karşı oynadığı maçların tarihini izlersek, denge hakim.

Brezilya takımı, 1930’da tarihteki ilk Kupa’da bir mağlubiyet, 1950’de bir zafer ve 1954 ve 1974’te iki beraberlik aldı.

Bu maçın ardından 28 Aralık’ta Doha’nın liman bölgesindeki Ras Abu Aboud Stadyumu’nda İsviçre ile karşılaşacak ve 2 Aralık’ta yine Lusail National’da Kamerun’a karşı ilk etabı kapatacaklar.

🕓Brezilya – Sırbistan Programı

Brezilya’da maç saati 16:00’da. Sırbistan’daki payı için saat 21:00’de olacak.

📺 Brezilya-Sırbistan Maçını Canlı Yayınlayan Kanal

Kanal listesine göre Brezilya – Sırbistan maçını Brezilya’da canlı olarak TV Globo Brunei Cristal-Astro’dan izleyebileceğiz. Sırbistan’da RTS, Katar’daki Dünya Kupası maçlarını tüm ülkeye dağıtmayı kabul etti.

✔Brezilya vs Sırbistan’ı Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzleyin

Bu maçlar Brezilya’daki TV Globo Brunei Cristal-Astro kanalının farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir.

Sırbistan’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular RTS aracılığıyla sunulacak. Hem web sitesi hem de mobil uygulama ve Smart TV üzerinden 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻