Brezilya – İsviçre: Program, Kanal, Canlı İzle, Dakika Dakika

Brezilya ile İsviçre , 28 Kasım 2022 Pazartesi günü  Katar’daki  Stadyum 974’te gerçekleşecek harika bir  FIFA Dünya Kupası  G Grubu mücadelesi  . Brezilya-İsviçre Brezilya  için kağıt üzerinde kolay bir maç gibi görünüyor, ancak maç günü çok farklı olabilir ve çok heyecan verici bir milli takım karşılaşmasıyla sonuçlanabilir.

Tarihe çok fazla girmenize gerek yok, çünkü 2018’deki son Dünya Kupası’nda Brezilya, İsviçre’nin hemen önünde grubunu zirvede tamamladı. Bu yıl bir tekrar olacak mı? İki taraf  geçmişte dokuz kez karşı karşıya geldi  ve Brezilya üç maç, İsviçre iki ve dört maç berabere bitti.

Brezilya  , FIFA sıralamasında 1. sırada yer alıyor, ancak pek çok kişi 2002’den beri kazanamadıklarını düşünerek aynı fikirde değil. Evet, 5 galibiyet rekorları var, ancak  bu güç sıralamasını pek haklı çıkarmıyor  .

İsviçre   ise bu listede 16. sırada yer alıyor. Elemelerde her iki takım da kendi gruplarını zirvede tamamladı, Brezilya birincilik  için Arjantin’i ve İsviçre Euro Kupası galipleri  İtalya’yı yendi  .

Brezilya , 17 maçlık  yenilgisiz (14 galibiyet ve 3 beraberlik) rekoruyla Dünya Kupası’nın yolunu açtı  . Toplam  40 gol attılar  ve sadece 5 gol attılar. Evet, gördüğümüz gibi, savunmaları bir o kadar güçlü görünürken Brezilya’nın hücumu alev aldı. 

İsviçreli ise   5 maç kazandı ve 15:2 gol farkıyla 3 beraberlik aldı. Yani bu oyun bir tırnak ısırmaya dönüşebilir.

Genel rekor, 5 Dünya Kupası kazanan   ve toplam 6 kez ikinci, üçüncü veya dördüncü olan Brezilyalılar için konuşuyor. Ancak İsviçre, asla pes etmeyen ve baskıya boyun eğmeyen çok dirençli bir takım olarak biliniyor.

Brezilya, listede yer alacak tarihi  Dani Alves’in  yanı sıra Antony (Manchester United), Gabriel Jesus (Arsenal), Gabriel Martinelli (Arsenal), Neymar Jr. (PSG ), Pedro Raphinha gibi harika forvetlere sahip. (Barselona), Richarlison (Tottenham), Pedro (Flamengo), Rodrygo (Real Madrid) ve Vinicius Jr. (Real Madrid).

🕘Brezilya-İsviçre maçı programı

Brezilya’da  maç saati 12:00 olacaktır . İsviçre’deki kısmı için saat 17:00’de olacak .

Brezilya – İsviçre Maçını Canlı Yayınlayan Kanal

Brezilya’da  Dünya Kupası maçlarını iletmekle  görevli kanal  TV Globo ve Sport TV’dir , her iki kanal da  Brezilya’da televizyon ve spor alanında öncüdür .

İsviçre’de tüm  Dünya Kupası  SRG SSR tarafından yayınlanacak  .

Brezilya – İsviçre Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

 Bu maçlar, Brezilya’daki TV Globo kanalının farklı web platformlarında  çevrimiçi olarak izlenebilir  .

İsviçre’de Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular SRG SSR aracılığıyla sunulacaktır  . Bunun yanı sıra web sitesi ve mobil uygulama ile Smart TV üzerinden 64 karşılaşmayı canlı olarak izleyebileceksiniz . Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak. 

Dakika dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻