Avustralya – Danimarka CANLI İzle: Dakika Dakika

Avustralya ve Danimarka , son grup maçlarından önce Dünya Kupası’nın son 16’sına girebilecekleri için , D Grubu’nda destansı bir mücadele olacak .

CANLI YAYIN AVUSTRALYA – DANİMARKA

Geçen sefer Tunus’a karşı mükemmel galibiyetlerinin ardından Avustralya, Danimarka’ya karşı bir galibiyetin onları tarihinde ikinci kez Dünya Kupası’nda son 16 turuna çıkaracağını biliyor .

 Graham Arnold, takımının oyun tarzıyla ilgili birçok eleştiri aldı, ancak kendilerini tamamen Tunus’a adadılar ve kontra atak tehdidini her zaman taşıdılar. 

Yetenekli Danimarkalılara karşı çok benzer bir gösteri sergilemeleri gerekecek, ancak Avustralya ve Danimarka için işleri daha da karmaşık hale getirmek için Tunus’un diğer D Grubu maçında Fransa’yı yenmesi gerekeceği için bir puan yeterli olabilir.

Danimarka takımına gelince, şu ana kadar çok kötü bir turnuva geçirdiler. Fransa’ya yenildikleri ve Kasper Hjulmand’ın takımını hücuma geçirmeyi başaramadığı ilk maçta berabere kaldıkları Tunus’a karşı atakta acıklıydılar. 

Christian Eriksen ve Pierre-Emile Hojbjerg, Danimarka’yı orta sahadan desteklemeye çalışıyorlar ama şu anda tehlikeli görünmüyorlar . Bir sonraki aşamaya geçmek için Avustralya’ya karşı kazanmaları ve ardından Tunus’un Fransa’yı yenmemesini ummaları ve gol farkına varmaları gerekiyor. 

Dakika Dakika Avustralya vs Danimarka CANLI

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻