Arjantin – Suudi Arabistan, Program, Kanal, Canlı İzle, Dakika Dakika

Arjantin milli futbol takımı, 22 Kasım’da grup aşamasının ilk turunda Suudi Arabistan’a karşı 2022 Dünya Kupası kampanyasına başlayacak.

⚽Arjantin vs Suudi Arabistan

Arjantin, 2022 Katar Dünya Kupası’nın bu ilk maçına çok motive bir şekilde geliyor. Bu maç 22 Kasım’da Iconic Stadı’nda oynanacak. Arjantin’deki bu maçı TYC SPORT ve TV Publica’dan canlı olarak izleyebileceğiz. İspanya toplantıyı TVE ve Teledeporte aracılığıyla görecek

Nisan ayı başında yapılan kura çekiminin ardından 2022 Dünya Kupası C Grubu’nda kalan Arjantin, ilk maçın rakibi Suudi Arabistan’ın yanı sıra Meksika ve Polonya’nın da şampiyonluk hedefleyen takımları arasında yer alıyor. turnuvanın bir sonraki aşamasına geçmeye hak kazanın.

Arjantinli takım, İtalya’ya karşı Finalissima’yı kazanmaktan ve Messi’nin tüm golleriyle 5-0 kazandıkları destansı bir hazırlık maçından sonra geliyor.

Şu anda Scaloneta olarak bilinen Arjantin takımının resmi bir hazırlık maçı yok ancak Elemelerde ertelenen maçta Brezilya ile karşılaşması bekleniyor.

Suudi Arabistan, 17-27 Eylül tarihleri ​​arasında bir dizi hazırlık maçı yapacak, Suudi takımının Dünya Kupası’na hazırlık döneminin aşaması gerçekleşecek ve Suudi takımının ilki Ekvador takımına karşı iki maç oynayacağı 23 Eylül’de “Nueva Condomina” stadyumunda ikinci maç ise aynı ayın 27’sinde Amerika Birleşik Devletleri milli takımı ile oynanacak.

Suudi Yeşiller, Katar 2022 Dünya Kupası’nın üçüncü aşaması için hazırlıklarını önümüzdeki Kasım ayında Emirlik’in Abu Dabi kentinde tamamlayacak ve 4 gün sonra ilki 6 Kasım’da İzlanda’ya karşı olmak üzere iki hazırlık maçı oynayacaklar. Panama ile karşılaşıyor, ancak aynı ayın 16’sında Suudi başkenti Riyad’da Hırvatistan’a karşı 2022 Katar Dünya Kupası öncesi son hazırlık maçı olacak.

🕖Takvim Arjantin – Suudi Arabistan

Arjantin ile Suudi Arabistan arasındaki maçı sabah 7’de görebileceğiz, bu tüm Arjantin için geçerli.

Suudi Arabistan’da oyun saati 13:00’te olacaktır.

📺 Arjantin-Suudi Arabistan maçını yayınlayan kanal

Suudi Arabistan’da ise 2022 Dünya Kupası’nın münhasır işletmecisi olan Qatar beIN Sports grubunun kanallarında maçı izleyebileceğiz.Katar ağı, uydu iletiminin yanı sıra, takipçilerinin canlı yayın maçlarını izlemelerine de olanak sağlıyor. beIN Connect hizmetine abone olarak dijital ekranlarını kullanabilirsiniz.

Arjantin’de TYC SPORT ve Direct Public TV’de canlı olarak görebiliriz.

Dünyanın geri kalanında Arjantin-Suudi Arabistan maçı bu kanallarda yayınlanıyor.

🟢Arjantin – Suudi Arabistan maçını CANLI çevrimiçi izleyin

Bu maçlar, TYC Sport ve Public TV’nin farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir. Arabistan’da beIN Connectc üzerinden görebileceğiz, abone olursak online olarak görebileceğiz.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻