Arjantin – Polonya CANLI izleyin: Kanal ve Dakika Dakika

Arjantin ekibinin son maçı Polonya’ya karşı. Kanal, CANLI ve DAKİKA ONLINE nasıl izlenir arıyorsanız, size doğru yerde olduğunuzu söylüyorum. Aşağıdaki tüm bilgileri size bırakıyoruz.

Arjantin – Polonya CANLI Online İzle👇

Arjantin-Polonya maçı şüphesiz heyecanlı geçecek. Maç, 30 Kasım Çarşamba günü Katar’daki Stadium 974’te 14:00 US EST’de (19:00 GMT UK, 22:00 yerel saat) başlayacak.

Bu , her iki taraf için de büyük sonuçları olan  bir C Grubu eleme maçı olarak sayılır .

Ancak  performans baskısı Lionel Messi’nin  tarafında daha güçlü olabilir   . Polonya Arjantin’i yenebilir mi? Cevap C Grubunun bu son gününde gelecek.

Arjantin bu Grubu kazanmak için favori  olurken, Suudi Arabistan Polonya ve Meksika’nın tüm takımlar için son 16 turu için zorlu bir eleme ile eşanlamlı olarak ikinci sıra için mücadele etmesi bekleniyor.

 Meksika, sonucu grubu tüm takımlar için oldukça karmaşık hale getiren Polonya ile berabere kaldı, özellikle de EVET VEYA EVET kazanmaya hevesli bir Arjantin takımıyla karşılaşan Polonya ve Meksika için.

Czesław Michniewicz  , playofflarda İsveç’i  2-0 yenerek Dünya Kupası’na giden yolu açtı  . Polonyalılar daha önce 2002, 2006 ve 2018’de üç kez büyük sahneye çıkmayı başardılar. Ancak eleme aşamasına asla kalifiye olamadılar ve bu yıl bu laneti kıracağını umuyorlar. Kısa bir süre önce Bayern Münih’ten FC Barcelona’ya taşınan birinci sınıf forvet  Robert Lewandowski ile donanmış olarak  , bu sefer gerekeni yapabilirler.

Robert Lewandowski ,  Lionel Messi’den  ancak bir yaş küçük (  34 ). Yaşlanan iki  süper yıldız  , Katar’daki 974 Stadyumu’ndaki kalabalığın yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki hayranları televizyonlarının önüne çekeceğinden emin.  Lewandowski, milli takımlarıyla çıktığı 130 maçta toplam  75 gol kaydetti ve Arjantin’e karşı bir veya iki gol daha atmayı çok isterdi. 2021-22 sezonunda «RL», eski takımı  Bayern Münih için 35 gol  ve Şampiyonlar Ligi’nde ek olarak 13 gol kaydetti. .

🕘Arjantin – Polonya maçı programı

 Arjantin’de maç yerel saatle 16:00’da oynanacak . Meksika’daki kısmı  için saat 20:00’de olacak.

📺Arjantin – Polonya maçını yayınlayan kanal

Arjantin’de  TYC SPORT’ta ve Live Public TV’de canlı olarak   görebiliriz . 

Dünyanın geri kalanında Arjantin – Meksika maçı bu kanallarda yayınlanıyor .

▶️Arjantin – Polonya  CANLI ve DOĞRUDAN Çevrimiçi izleyin

Bu maçlar, TYC Sport ve Public TV’nin farklı web platformlarında çevrimiçi olarak izlenebilir  . Arabistan’da  beIN Connetc ile görebileceğiz  , eğer abone olursak online olarak görebileceğiz.

🕘Dakika dakika

Arjantin ile Polonya arasında yaşananları dakika dakika online olarak takip edip görebileceğinizi unutmayın.👇

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻