Almanya – Kosta Rika CANLI Online İzle: Dakika Dakika

Almanya ile Kosta Rika, 1 Aralık Perşembe günü muhteşem bir DÜNYA KUPASI maçı için karşı karşıya geliyor. GRUP E’nin üçüncü tarihine denk geliyor. Maçların tüm detaylarını, özellikle de CANLI ve DAKİKA MINUTE nasıl izleneceğini burada size bırakıyorum.

Kosta Rika ve Almanya , Katar 2022™ FIFA Dünya Kupası E Grubu’nun üçüncü gününde karşı karşıya gelecek . 1 Aralık Perşembe günü saat 20:00’de (Katar saatiyle) başlayacak düello, FIFA Dünya Kupaları için ikinci kez karşı karşıya gelecek .

Kosta Rika ile Almanya, Jor’da bulunan Al Bayt Stadı’nda karşı karşıya gelecek . 60.000 seyirci kapasiteli sahne, aynı zamanda yarı finallere de ev sahipliği yapacak bir müsabakanın altıncısı olacak.

Almanya’da düzenlenen 2006 Dünya Kupası’nda iki takım şimdiye kadar sadece bir kez karşı karşıya geldi.Maç grup aşamasındaydı ve Avrupalılar için 4-2’lik galibiyetle sona erdi.

🟢Almanya – Kosta Rika’yı görün👇

Alman takımı , Dünya Kupası’nın başında yaptığı ve «gag shot» ile temsil edilen eylemler nedeniyle birçok taraftarını kaybetti ; Zira FIFA, İslam’a Muhammedi mesajın kaynağı ama ondan uzak olan Arap Yarımadası’nda yapılacak bir Dünya Kupası’nda İslami örf ve adetleri yıkmaya niyetlendiği kalkanı duvara taşımasına engel olduğu için; Nefret dolu kampanyasının kaybedeni olarak nasıl ortaya çıktı.

Şimdiye kadar sergilediği düşük seviyelerle prestijinin büyük bir bölümünü kaybeden Alman ekibi, ilk maçında Japonya tarafından tokatlandı -tamamen geçit töreni yapan bir takım- ve bu, Alman makinesinin zayıflığının açık bir göstergesiydi. En önemli tarihi Dünya Kupalarından birinde griye dönüyordu.

📺Almanya ile Kosta Rika’yı aktaran kanal

Kosta Rika’da  Katar’daki Dünya  Kupası’nı iletmekten sorumlu kanal  Teletica  Television olacak .

ARD ve ZDF  , Katar’daki Dünya Kupası maçlarının tüm Almanya’ya dağıtılması konusunda anlaştı  .

▶️Almanya – Kosta Rika Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzle

Karşılaşmayı   yukarıda adı geçen kanallardan CANLI olarak izleyebileceğiz.

Bu, kanalların web sitelerinde ÇEVRİMİÇİ izleyebileceğimiz anlamına gelir,  Kosta Rika’da  web sitesi  www.teletica.com .

Almanya’daki kısmı için  ayrıca Ard’ın çevrimiçi   platformlarında  çevrimiçi olarak canlı olarak izlenebilmekte ve izlenebilmektedir .

Ard Online’a bakın :  https://www.ard.de/

Bu da demek oluyor ki hem web hem de mobil cihazlar üzerinden hem canlı hem de canlı olarak online olarak bu maçları izleyebileceğiz.Genelde bu maçlar  mobil uygulama ve Smart TV üzerinden izlenebiliyor, 64 karşılaşmayı canlı izleyebilirsiniz  . Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳ Dakika dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻