Almanya – Japonya: Program, Kanal, Canlı İzle

Almanya takımı Japonya ile ilk kez Katar’daki 2022 Dünya Kupası’nda karşı karşıya gelecek.

Belki de en tartışmalı futbol Dünya Kupası çünkü çölde yazın çok sıcak oluyor, Dünya Kupası kışın yapılıyor. Turnuva 21 Kasım’da başlayacak. Dört hafta sonra, 18 Aralık’ta final gerçekleşecek.

❤Almanya vs Japonya

Almanya bu Dünya Kupasına alıştıkları yenilmez rozeti olmadan geliyor. Dört yıl önce Rusya’da grup aşamasında elendiler ve İngiltere’ye kaybettikten sonra EURO 2020’den erken ayrıldılar.

Bu yenilgi Joachim Low’un 15 yıllık görev süresini sona erdirdi.

Japonya takımı hakkında konuşmamız gerekirse, son altı maçlarının modelini aradıklarını ve takip ettiklerini söylemeliyiz. Rusya’da, Belçika iki gerilikten toparlanarak Japonların umutlarını sona erdirdiğinde çeyrek finale ulaştıktan 20 dakika sonra geldiler. Bu yıl gruba mazlum olarak giriyorlar.

Japon takımının dünya sahnesinde bazı etkili oyuncuları var. 2020 Katar Dünya Kupası’nda dikkat edilmesi gereken isimler arasında Liverpool’dan Takumi Minamino yer alıyor. Arsenal’de ilk sezonunu geçiren Premier Lig yıldızı Takehiro Tomiyasu. Celtic’in İskoçya’daki Japon devrimi, Glasgow’da kısa sürede hayranların favorisi haline gelen ve uçağı Katar’a götürmeyi uman Kyogo Furuhashi’nin izinden giden Daizen Maeda, Yosuke Ideguchi ve Reo Hatate ile devam ediyor.

🕗 Almanya – Japonya maç programı

Japonya’da maçın saati 22.00’de. Almanya’da ise saat 15:00’te olacak.

📺 Almanya – Japonya’yı Canlı Yayınlayan Kanal

Kanal listesine göre Almanya ile Japonya arasındaki maçı tüm Almanya için ARD ve ZDF’den canlı izleyebileceğiz. Japonya’da dentsu inc. Katar’daki Dünya Kupası maçlarının Japonya’nın tamamına dağıtılması konusunda anlaştılar.

✔Almanya – Japonya Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzleyin

Bu maçlar, dentsu inc. farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir. Japonyada.

Almanya’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular ARD ve ZDF aracılığıyla sunulacak. Web sitesinde ve mobil uygulamada ve Smart TV’de olduğu gibi, Almanların dövüşleri de dahil olmak üzere 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽Te puede Intresar ⚽🔻

Canales que trasnmiten el Mundial

En las diferentes partes del mundo el mudial de qatar se transmite en vivo y en directo por diferentes canales.

Mira el FIXTURE completo y el horario de acuerdo a tu país.

Todo el fixture completo del mundial. Enterate de los dias y el cronograma completo de los 64 partidos que se desarrollarán entre el 20 de noviembre y el 18 de diciembre en Qatar.

La'eeb

La mascota que se utilizará en la XXII edición de la Copa Mundial de la FIFA Catar 2022. La'eeb es un turbante de color blanco animado en forma infantil, y su nombre en árabe significa jugador habilidoso.

El Futbol del Mundial

El balón oficial del Mundial de Qatar 2022, al que llamó «The Journey» para acompañar a las selecciones en los 64 partidos que presenciará el torneo...