Almanya – Japonya: Program, Kanal, Canlı İzle

Almanya takımı Japonya ile ilk kez Katar’daki 2022 Dünya Kupası’nda karşı karşıya gelecek.

Belki de en tartışmalı futbol Dünya Kupası çünkü çölde yazın çok sıcak oluyor, Dünya Kupası kışın yapılıyor. Turnuva 21 Kasım’da başlayacak. Dört hafta sonra, 18 Aralık’ta final gerçekleşecek.

❤Almanya vs Japonya

Almanya bu Dünya Kupasına alıştıkları yenilmez rozeti olmadan geliyor. Dört yıl önce Rusya’da grup aşamasında elendiler ve İngiltere’ye kaybettikten sonra EURO 2020’den erken ayrıldılar.

Bu yenilgi Joachim Low’un 15 yıllık görev süresini sona erdirdi.

Japonya takımı hakkında konuşmamız gerekirse, son altı maçlarının modelini aradıklarını ve takip ettiklerini söylemeliyiz. Rusya’da, Belçika iki gerilikten toparlanarak Japonların umutlarını sona erdirdiğinde çeyrek finale ulaştıktan 20 dakika sonra geldiler. Bu yıl gruba mazlum olarak giriyorlar.

Japon takımının dünya sahnesinde bazı etkili oyuncuları var. 2020 Katar Dünya Kupası’nda dikkat edilmesi gereken isimler arasında Liverpool’dan Takumi Minamino yer alıyor. Arsenal’de ilk sezonunu geçiren Premier Lig yıldızı Takehiro Tomiyasu. Celtic’in İskoçya’daki Japon devrimi, Glasgow’da kısa sürede hayranların favorisi haline gelen ve uçağı Katar’a götürmeyi uman Kyogo Furuhashi’nin izinden giden Daizen Maeda, Yosuke Ideguchi ve Reo Hatate ile devam ediyor.

🕗 Almanya – Japonya maç programı

Japonya’da maçın saati 22.00’de. Almanya’da ise saat 15:00’te olacak.

📺 Almanya – Japonya’yı Canlı Yayınlayan Kanal

Kanal listesine göre Almanya ile Japonya arasındaki maçı tüm Almanya için ARD ve ZDF’den canlı izleyebileceğiz. Japonya’da dentsu inc. Katar’daki Dünya Kupası maçlarının Japonya’nın tamamına dağıtılması konusunda anlaştılar.

✔Almanya – Japonya Canlı ve Doğrudan Çevrimiçi İzleyin

Bu maçlar, dentsu inc. farklı web platformları aracılığıyla çevrimiçi olarak izlenebilir. Japonyada.

Almanya’da Katar’daki Dünya Kupası ile ilgili duygular ARD ve ZDF aracılığıyla sunulacak. Web sitesinde ve mobil uygulamada ve Smart TV’de olduğu gibi, Almanların dövüşleri de dahil olmak üzere 64 maçın tamamını canlı olarak izleyebileceksiniz. Deneyimli yorumcular mikrofonların arkasına oturacak.

⏳Dakika Dakika

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...