תוניסיה נגד אוסטרליה: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה

בקבוצה תחרותית מאוד הכוללת את זוכות גביע העולם ב-2018  , צרפת  ואאוטסיידרים חזקים  , דנמרק  ,  תוניסיה נגד אוסטרליה  תהיה קרב בין שתי הנבחרות החלשות (על הנייר) בבית ד’.

⚽️תוניסיה נגד אוסטרליה

המשחק ייערך ב  -26 בנובמבר בשעה 11:00 CST (10:00 שעון בריטניה) 

במשחק השני הזה, ניצחון הוא חובה לשני הצדדים אם הם מקווים להגיע לשלב הנוקאאוט.

אם אנחנו מדברים על סיבוב המוקדמות, אנחנו חייבים לומר שאף קבוצה לא שיחקה בצורה מרהיבה במהלכו. גם למשחק הקודם בין  צרפת לאוסטרליה  תהיה השפעה על מה שעומד על כף המאזניים במשחק הזה.

⚽️תוניסיה נגד אוסטרליה

שתי הקבוצות  התקשו  להגיע לטורניר הגדול שנערך בקטאר. המונדיאל הזה מסמל את ההופעה השישית של שני הצדדים .

 תוניסיה מעולם לא הגיעה לשלב הנוקאאוט , בעוד שהכדורגלנים האוסטרליים הגיעו פעם אחת. אז צפו כאן למשחק צמוד עם יתרון (פסיכולוגי) קל באוסטרליה. נשרי קרתגו של  ג’לאל קדרי יהיו עמוסים מאוד.

שני הצדדים נפגשו רק פעמיים בהיסטוריה שלהם, כאשר כל צד זכה במעט ניצחון. במהלך גביע הקונפדרציה 2005,  תוניסיה ניצחה 2:0  , אבל זה היה לפני כמעט 20 שנה ואת ה-26 בנובמבר צריך לשכוח מזמן. הנשרים יתמודדו עם אתגר קשה גם מול דנמרק ביום השני של הטורניר.

🕘לוח זמנים של תוניסיה נגד אוסטרליה

בתוניסיה שעת המשחק היא ב-11 בבוקר, ובאוסטרליה היא תהיה ב-21:00.

ערוץ שידור חי תוניסיה נגד אוסטרליה

באפריקה  שמדרום  לסהרה, זכויות השידור של SuperSport בטלוויזיה בתשלום הורחבו כך שיכסו את כל הפלטפורמות הנגישות, מה שמאפשר לאוהדים לצפות בכל 64 המשחקים של גביע העולם ב-2022 בשידור חי בערוץ.

באוסטרליה  נוכל  לראות את משחקי המונדיאל בשידור חי ב-  SBS .

▶️צפו בתוניסיה נגד אוסטרליה בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות משחקים אלו באופן מקוון דרך  פלטפורמות האינטרנט השונות של ערוץ TF1  בצרפת. מצדה,  באוסטרליה ניתן לראות ולעקוב אחריו גם בשידור חי באינטרנט דרך  הפלטפורמות  המקוונות של SBS .

זה אומר שבאמצעות האמצעים הללו, הן באינטרנט והן במכשירים ניידים, נוכל לראות את זה בשידור חי וישיר באינטרנט. בדרך כלל, ניתן לראות את ההתאמות הללו דרך  האפליקציה לנייד והטלוויזיה החכמה, תוכלו לראות את 64 המשחקים בשידור חי  . פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים. 

דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻