שוויץ נגד קמרון: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה.

בקבוצה G נפתחת הזדמנות לשוויץ מול קמרון. באותו זה גם הבחירה של ברזיל וסרביה.

לשוויץ עוד לא הייתה הזדמנות לחגוג תואר. בגביעי העולם ובאליפות אירופה היא הגיעה רק לרבע הגמר במקרה הטוב. ההצלחה הגדולה ביותר של המדינה מתחילה כמעט 100 שנים, עם מדליית כסף באולימפיאדת 1924. אבל אנחנו חייבים לומר ששוויץ מעולם לא הייתה בחירה רעה. זה אפילו טוב מאוד כבר כמה שנים.

קמרון היא אחת הקבוצות המוכרות והמצליחות ביותר ביבשת אפריקה. מאז פרישתו של אטו, ההתרגשות מכדורגל נרגעה מעט במדינה ההיא. למעשה, הוא חסר את הכוכב הגדול שניתן למצוא בכמה מדינות אפריקאיות אחרות. אבל בזמן האחרון המדינה הצליחה לבנות קבוצה סולידית שהראתה שהיא לא צריכה כוכבים כדי להיות טובה.

אם נלך לעבר הלא כל כך רחוק יש לנו את קמרון שזכתה בגביע אפריקה לאומות ב-2017 והגיעה לחצי הגמר ב-CAN 2022. עם זאת, בחצי הגמר הזה, קמרון הובסה בפנדלים על ידי מצרים. הקמרונים ניצחו במשחק על המקום השלישי מול בורקינה פאסו. זו בחירה שיכולה להפתיע במונדיאל הבא של 2022.

🕘 לוח זמנים של שוויץ נגד קמרון

בשוויץ שעת המשחק תהיה ב-21:00. מבחינתו בקמרון זה יהיה בשעה 15:00.

📺 ערוץ המשדר בשידור חי שוויץ נגד קמרון

על פי רשימת הערוצים, נוכל לראות את המשחק בין שוויץ נגד קמרון בשידור חי בשוויץ ב-SRG SSR. בקמרון, SuperSport הסכימו להפיץ את משחקי המונדיאל בקטאר לכל המדינה.

📺 צפו בשוויץ נגד קמרון בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות משחקים אלו באינטרנט דרך פלטפורמות האינטרנט השונות של ערוץ RTBF, VRT בבלגיה.

בקנדה רגשות הקשורים למונדיאל בקטאר יהיו זמינים דרך CTV TSN. כמו גם באתר ובאפליקציה לנייד וב-Smart TV, תוכלו לצפות בכל 64 המשחקים בשידור חי. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽Te puede Intresar ⚽🔻

Canales que trasnmiten el Mundial

En las diferentes partes del mundo el mudial de qatar se transmite en vivo y en directo por diferentes canales.

Mira el FIXTURE completo y el horario de acuerdo a tu país.

Todo el fixture completo del mundial. Enterate de los dias y el cronograma completo de los 64 partidos que se desarrollarán entre el 20 de noviembre y el 18 de diciembre en Qatar.

La'eeb

La mascota que se utilizará en la XXII edición de la Copa Mundial de la FIFA Catar 2022. La'eeb es un turbante de color blanco animado en forma infantil, y su nombre en árabe significa jugador habilidoso.

El Futbol del Mundial

El balón oficial del Mundial de Qatar 2022, al que llamó «The Journey» para acompañar a las selecciones en los 64 partidos que presenciará el torneo...