שוויץ נגד קמרון: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה.

בקבוצה G נפתחת הזדמנות לשוויץ מול קמרון. באותו זה גם הבחירה של ברזיל וסרביה.

לשוויץ עוד לא הייתה הזדמנות לחגוג תואר. בגביעי העולם ובאליפות אירופה היא הגיעה רק לרבע הגמר במקרה הטוב. ההצלחה הגדולה ביותר של המדינה מתחילה כמעט 100 שנים, עם מדליית כסף באולימפיאדת 1924. אבל אנחנו חייבים לומר ששוויץ מעולם לא הייתה בחירה רעה. זה אפילו טוב מאוד כבר כמה שנים.

קמרון היא אחת הקבוצות המוכרות והמצליחות ביותר ביבשת אפריקה. מאז פרישתו של אטו, ההתרגשות מכדורגל נרגעה מעט במדינה ההיא. למעשה, הוא חסר את הכוכב הגדול שניתן למצוא בכמה מדינות אפריקאיות אחרות. אבל בזמן האחרון המדינה הצליחה לבנות קבוצה סולידית שהראתה שהיא לא צריכה כוכבים כדי להיות טובה.

אם נלך לעבר הלא כל כך רחוק יש לנו את קמרון שזכתה בגביע אפריקה לאומות ב-2017 והגיעה לחצי הגמר ב-CAN 2022. עם זאת, בחצי הגמר הזה, קמרון הובסה בפנדלים על ידי מצרים. הקמרונים ניצחו במשחק על המקום השלישי מול בורקינה פאסו. זו בחירה שיכולה להפתיע במונדיאל הבא של 2022.

🕘 לוח זמנים של שוויץ נגד קמרון

בשוויץ שעת המשחק תהיה ב-21:00. מבחינתו בקמרון זה יהיה בשעה 15:00.

📺 ערוץ המשדר בשידור חי שוויץ נגד קמרון

על פי רשימת הערוצים, נוכל לראות את המשחק בין שוויץ נגד קמרון בשידור חי בשוויץ ב-SRG SSR. בקמרון, SuperSport הסכימו להפיץ את משחקי המונדיאל בקטאר לכל המדינה.

📺 צפו בשוויץ נגד קמרון בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות משחקים אלו באינטרנט דרך פלטפורמות האינטרנט השונות של ערוץ RTBF, VRT בבלגיה.

בקנדה רגשות הקשורים למונדיאל בקטאר יהיו זמינים דרך CTV TSN. כמו גם באתר ובאפליקציה לנייד וב-Smart TV, תוכלו לצפות בכל 64 המשחקים בשידור חי. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻