צפו בוויילס נגד אנגליה בשידור חי: ערוץ, דקה אחר דקה

ויילס ואנגליה יהיו משחק טוב מאוד כדי לסיים את שלב הבתים במה שיהיה תאריך 3 של בית ב’.

לקח לוויילס  64 שנים  להעפיל שוב למונדיאל אחרי שניצחה את אוקראינה בקרדיף בדוחק בתוצאה 1-0. 

וויילס השוותה 1-1 מול ארה»ב. אה . במשחק הפתיחה שלו . והם פייבוריטים לנצח במשחק השני שלהם מול איראן, שמשחקת את המשחק הראשון שלה מול אנגליה.

לוויילס יש סיכוי טוב להגיע לשלב הבא של הטורניר, אבל כדי לעשות זאת, היא חייבת לנצח מול צוות מלי. בייל אמנם לא עשתה עונה טובה, אבל הוא עדיין השחקן הטוב ביותר של הקבוצה הוולשית. הוא אוהב לשחק עבור הדרקונים ותמיד נותן הכל כשהוא משחק בנבחרת. עצם הנוכחות שלו משפרת את סיכויי ההימורים של וויילס נגד איראן עבור הנבחרת האירופית.

אין הרבה מה לומר על נבחרת אנגליה, רק מה שאנחנו כבר יודעים, שהוא מפורסם בזכות המשחק הקלאסי שלו. גארת’ סאות’גייט וקבוצת שלושת האריות הוא הפייבוריט בשם לזכות במשחק הזה, אבל נדע רק על ידי צפייה ישירה במשחק באינטרנט.

אנגליה נותרה ללא הפסד בקמפיין מוקדמות המונדיאל שלה, והאריכה את ריצתה ללא הפסד במוקדמות המונדיאל ל-31 משחקים. 

לאחר הזכייה בקבוצה I של אופ»א, המדינה העפילה למונדיאל. איראן מדורגת במקום ה-20 בעולם וטרם שיחקה משחק ברמה זו, אך היא מתחילה בצורה מרשימה כמדינה נהדרת. כדורגל בהעפלה ל מונדיאל 2018.

▶️צפו בוויילס נגד אנגליה בשידור חי באינטרנט

מונדיאל 2022  ישודר בבריטניה כתוצאה מהסכם שבוצע לאחרונה בין BBC לפיפ»א . ההסכם החדש הזה, שהוא שיתוף

ראה את ITV LIVE באינטרנט :  https://www.itv.com/

בארצות  הברית ,  פוקס ספורטס וטלמונדו ישדרו את מונדיאל 2022 באנגלית ובספרדית, בהתאמה.

צפה בפוקס ספורט באינטרנט :  www.foxsports.com

📺עָרוּץ

בארצות  הברית ניתן לראות את  המשחק ב-Fox Sports. הם ישדרו את כל המשחקים. נדרש מנוי Fubo כדי לצפות בתחרות בזמן אמת. העמלה החודשית של Fubo תהיה $64.99. הצופים יכולים לצפות בשידור החי של המשחק ב-Sling, שמנוי אליו עולה 35 דולר לחודש. 

באנגליה  , יש הרבה אפשרויות לצפות  במונדיאל 2022  בטלוויזיה שלך. ה-  BBC  שמרה לעצמה את הזכות להציג את  המשחק אנגליה נגד איראן  בטלוויזיה עבור אוהדי כדורגל ברחבי המדינה. אם אתה רוצה לצפות בשידור החי, אתה יכול להירשם ל-  BBC Iplayer . ITV  תשדר את המשחק גם באנגליה. על ידי הרשמה לערוצים אלו תוכלו ליהנות מכל משחקי המונדיאל

⏳דקה אחר דקה

הטוב מכולם הוא לעקוב מדקה אחר דקה LIVE של מה שקורה במשחק . גלה הכל עם הציוצים האחרונים ועוד…

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...