פולין נגד ערב הסעודית: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה, דקה אחר דקה

הפולנים יתמודדו עם  הבזים הירוקים של ערב הסעודית  במשחק קבוצה C ב-26 בנובמבר בשעה 14:00 CST (13:00 שעון בריטניה). 

מדובר בשידוך מעניין ובולט שזו לא הפעם הראשונה ששני הצדדים מתמודדים זה עם זה; הם נפגשו ארבע פעמים בעבר במשחקי ידידות בלבד .

כדי לבלוט מהנבחרת הפולנית יש לנו את החלוץ הפולני רוברט לבנדובסקי שבמשחקי  המוקדמות היה מלך השערים (9 שערים) ומוביל באסיסטים (4 בישולים). גם לפולין היו ארבעה סדינים נקיים במהלך אותה תקופה .

ערב הסעודית הייתה זקוקה לשני שלבי קבוצות כדי להגיע לגמר המונדיאל. אבל  הפלקונס הירוקים  סיימו לפני יפן ואוסטרליה.

⚽️פולין נגד סעודיה

הפולנים צפויים   לשלוט במשחק הזה לאחר שהתמודדו עם התנגדות הרבה יותר חזקה במשחקים שקדמו למשחק הזה. עם זאת,  הסעודים  בהחלט לא רחוקים מאחור בכל הנוגע לכישורים ואין לזלזל בהם.

פולין הגיעה למקום  השלישי  בגביע העולם פעמיים לפני כן, בעוד השיא הטוב ביותר של ערב הסעודית היה להגיע  פעם אחת לשמינית הגמר  .

משחקי מונדיאל 2022 בבית ג ‘ לוקחים אותנו למפגש בין ביאלו-צ’רווני והבזים הירוקים. כמו תמיד, טיפים וסיכויים להימורים פולין נגד ערב הסעודית מספקים את כל המידע הדרוש והשימושי. 

מעניין ששתי הקבוצות הללו נפגשו ארבע פעמים בעבר. בנוסף, כל המשחקים שלהם היו חלק מתחרויות ידידות בינלאומיות. הרוגיבלנקוס והירוקים מעולם לא התמודדו זה מול זה בתחרות גביע העולם לפני כן. 

🕘לוח זמנים פולין נגד ערב הסעודית

בפולין  שעת המשחק תהיה ב-14:00 שעון  מקומי. מבחינתו  בסעודיה זה יהיה בשעה 16:00 .

📺ערוץ המשדר את פולין נגד סעודיה

בפולין, רגשות הקשורים למונדיאל בקטאר יהיו זמינים דרך Telewizja Polska. כמו גם באתר TVPSPORT.PL ובאפליקציית המובייל וב-Smart TV, תוכלו לצפות בכל 64 המשחקים בשידור חי, כולל, כמובן, את קרבות הפולנים  . פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים. 

זה עשוי לעניין אותך:  ערוצים שמשדרים את המונדיאל

בסעודיה  נוכל לראות את המשחק בערוצים של  קבוצת beIN Sports קטאר, שהיא  המפעילה הבלעדית של מונדיאל 2022. בנוסף לשידור הלוויין, הרשת הקטארית מאפשרת לעוקביה לצפות באירועים המשודרים ב-  המסכים הדיגיטליים שלהם על ידי הרשמה לשירות beIN Connect.

▶️צפו בפולין נגד ערב הסעודית  בשידור חי וישיר באינטרנט

את המשחק הזה בין  פולין נגד ערב הסעודית  ניתן לראות באינטרנט דרך  פלטפורמות האינטרנט  השונות של הערוצים שכבר הוזכרו למעלה.

דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻