ספרד נגד גרמניה: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה, דקה אחר דקה

גרמניה נגד ספרד הוא המשחק השני של קבוצה E. משחק חי מצוין שמ-Mundaldeqatar.net אנחנו משאירים אתכם כדי שתוכלו למצוא את לוח הזמנים, הערוץ והיכן לצפות בשידור חי.

שמעתם על מונח הכדורגל ‘קבוצת המוות’? זה בעצם אומר שקבוצה מורכבת מארבע קבוצות שקשה לנצח במונדיאל.

גרמניה וספרד היו שתי תחנות הכוח שצוירו בקבוצה E, כאשר אנשים תייגו אותה מיד כ’קבוצת המוות’. יפן וקוסטה ריקה נמצאות באותה קבוצה.

⚽ספרד נגד גרמניה

ספרד הייתה פשוט הנבחרת הטובה בעולם, אבל מ-2008 עד 2012. הכוח אולי השתנה קצת בשנים האחרונות, אבל התעוררות יכולה להיות על הפרק. שתי אליפויות אירופה והמונדיאל הגיעו בתקופה שבה מועדוני הליגה שלטו בכדורגל האירופי. ביורו 2020, הם הובסו על ידי קבוצה איטלקית רק בפנדלים לאחר שהייתה הקבוצה הטובה יותר במשך רוב 120 הדקות.

ההפסד לצרפת בגמר ליגת האומות עשוי להראות שהיא לא יכולה לחצות את קו הסיום כמו פעם. עם זאת, כשהנער פדרי עוזר לאוהדי ברצלונה לשכוח מליונל מסי, אולי הוא יכול לעשות את אותו הדבר ולעורר השראה באוהדים ספרדים שזוכרים בחיבה את שנות הזהב האלה.

גרמניה הולכת לקטאר בלי הילת הבלתי מנוצחת שהיא רגילה אליה. הם הודחו לפני ארבע שנים ברוסיה בשלב הבתים וסבלו מיציאה מוקדמת מיורו 2020 לאחר שהפסידו לאנגליה.

התבוסה הזו סיימה את 15 שנות הניהול של יואכים לואו.

המנג’ר החדש הנסי פליק החליף אותו באוגוסט 2021. מנג’ר באיירן מינכן לשעבר זכה בטרבל עם הענקיות הגרמניות ב-2020, כולל גמר ליגת האלופות, שנדחה בגלל מגיפת קוביד-19.

seleccion alemania mundial de qatar

🕗 זמן ספרד נגד גרמניה

בספרד שעת המשחק תהיה ב-21:00. מבחינתה בגרמניה זה יהיה ב-21:00.

📺 ערוץ המשדר בשידור חי ספרד נגד גרמניה

על פי רשימת הערוצים, נוכל לראות את המשחק בין ספרד לגרמניה בשידור חי עבור כל ספרד דרך RTVE לאחר שנגיע להסכם עם Mediapro. בגרמניה, ARD ו-ZDF הסכימו לחלק את משחקי המונדיאל בקטאר לכל גרמניה.

📢צפו בספרד נגד גרמניה בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות משחקים אלו באינטרנט דרך פלטפורמות האינטרנט השונות של RTVE בספרד.

בגרמניה הרגשות הקשורים למונדיאל בקטאר יהיו זמינים דרך ARD ו-ZDF. כמו גם באתר ובאפליקציית המובייל וב-Smart TV, תוכלו לצפות בשידור חי בכל 64 המשחקים, כולל כמובן את קרבות הגרמנים. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...