ספרד נגד גרמניה: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה; דקה אחר דקה

יש לנו קלאסיקה נהדרת של כדורגל עולמי ביום ראשון הקרוב, 27 בנובמבר, כאשר הם יתמודדו זה מול זה בהתנגשות של  גביע העולם מקבוצה E באצטדיון אל בייט בקטאר . 

ההתחלה מתוכננת  לשעה 14:00 ארה»ב EST, 19:00 GMT ו-22:00 זמן מקומי  . ספרד נגד גרמניה  לא נשמע כמו משחק בסיבוב המוקדמות, אבל כן, זה כן, והתוצאה של המשחק הזה יכולה להכריע מי ייצא בראש הקבוצה הזו.

גרמניה  זכתה  במונדיאל  בסך הכל ארבע פעמים (ב-1954, 1974, 1990, 2014) וספרד זכתה בו פעם אחת, ב-2010. עם תצוגה מקדימה זו אנו יכולים לראות שאנו עומדים בפני משחק שבו לשתי הנבחרות יש הרבה על כף המאזניים .

אי זכייה  או עלייה לגמר בשני המונדיאלים האחרונים זה שם נרדף לאכזבה עבור נבחרת גרמניה. ספרד מוצאת את עצמה במצב דומה, לאחר שעלתה לבמה העולמית בפעם האחרונה לפני 12 שנים.

עם זאת, נראה שלואיס אנריקה  מוביל את קבוצתו בכיוון הנכון, מגיע  לחצי גמר יורו  2020 ומפסיד לאיטליה, נבחרת שבסופו של דבר לא הצליחה להעפיל למונדיאל הזה! מעריצים רבים מקווים שבמהלך אירוע זה יתחיל רנסנס ספרדי.

הפעם האחרונה שהגרמנים ניצחו הכל הייתה בריו ב-2014. אבל  הנסי פליק  בנה קבוצה חדשה עם כישרון טרי לאחר שהמשיך מהמקום שבו  יואכים לו הפסיק  .

אנשים רבים חושבים שקבוצה E היא הקשה ביותר בתחרות זו , כלומר, «קבוצת המוות». ספרד וגרמניה מועדפות  ברורות   לעלות אבל בל נשכח גם את יפן וקוסטה ריקה. יפן מייצגת את האומה האסייתית המדורגת הגבוהה ביותר בתחרות (#23), בעוד קוסטה ריקה הגיעה לרבע גמר גביע העולם רק לפני שמונה שנים.

🕘לוח זמנים ספרד נגד גרמניה

בספרד שעת  המשחק היא ב-20:00,  ובגרמניה היא תהיה גם ב-20:00.

📺ערוץ המשדר בשידור חי ספרד נגד גרמניה

במדינה  הספרדית ניתן לראות את  המונדיאל בשידור חי  וישיר על ידי שידור של MediaPro Online וגם על ידי RTVE .

ספרד תהיה אחראית על העברת המונדיאל באמצעות שידור של Mediapro ו-RTVE

ARD ו-ZDF  סיכמו על חלוקת  משחקי המונדיאל בקטאר עבור כל גרמניה .

ראה Ard Online :  https://www.ard.de/

▶️ראה ספרד נגד גרמניה בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות התאמות אלו באופן מקוון  בפלטפורמות האינטרנט השונות של הערוצים  בספרד.

צפו במונדיאל ב-MediaPro Online :  https://www.mediapro.tv/es/

צפו בגביע העולם בספרד ב-RTVE :  https://www.rtve.es/

מצדה  בגרמניה ניתן גם לראות ולעקוב אחריו בשידור חי באינטרנט  בפלטפורמות  המקוונות של Ard .

ראה Ard Online :  https://www.ard.de/

משמעות הדבר היא שבאמצעות האמצעים הללו, הן באינטרנט והן במכשירים ניידים, נוכל לצפות בו בשידור חי וחי באינטרנט. ככלל, ניתן לראות משחקים אלו דרך  האפליקציה לנייד והטלוויזיה החכמה, ניתן לצפות ב-64 המשחקים בשידור חי  . פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳ דקה אחר דקה

עקבתי אחרי דקה אחר דקה של ספרד נגד גרמניה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Argentina vs Francia Partido Completo: Descargar La Final en VIVO Online

El partido completo de lo que fue la final de Argentina vs Francia se puede encontrar en diferentes lugares de INTERNET, este se puede...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...

Ver Colombia vs Inglaterra: Cuartos de Final, Mundial Femenino 2023

La búsqueda de Inglaterra para ganar la Copa Mundial Femenina las lleva a Sydney este fin de semana para un encuentro de cuartos de...