מרוקו נגד קרואטיה: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה, דקה אחר דקה

קרואטיה תתמודד מול מרוקו בסיבוב הראשון של שלב הבתים של גביע העולם בקטאר 2022, ביום רביעי העשרים ושלושה בנובמבר 2022 הוא התאריך. המשחק הזה נערך באצטדיון אל בייט.

לפני משחק זה, מרוקו תשחק שני משחקי ידידות בספרד, מול צ’ילה בברצלונה ב-23 בספטמבר ופרגוואי בסביליה ב-27 בספטמבר, כך הודיעה התאחדות הכדורגל המרוקאית.

נבחרת מרוקו המכונה «אריות האטלס» נכנסה למונדיאל 2022 לאחר שחיסלה את הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו במשחק הפלייאוף הפנימי שהוצג על ידי המוקדמות האפריקניות. אלו בראשות eDT Vahid Halilhodzic יתמודדו עם גביע העולם השישי שלהם, זו ההשתתפות השנייה ברציפות, שהתוצאה הטובה ביותר שלו הייתה שמינית הגמר במקסיקו 1986.

Coracia, הקבוצה המכונה «Vatreni», מגיעה חזקה והיא תמיד אחת מהקבוצות שיכולות להפתיע כמו שהיה ברוסיה בה הצליחו להיות פיינליסטים.

🕗לוח זמנים של מרוקו נגד קרואטיה

במרוקו שעת המשחק תהיה ב-11 בבוקר. מבחינתו בקרואטיה זה יהיה ב-12 בצהריים.

📺 ערוץ המשדר בשידור חי מרוקו נגד קרואטיה

לפי רשימת הערוצים, נוכל לראות את המשחק בין מרוקו נגד קרואטיה בשידור חי במרוקו ב-beIN Sports. בקרואטיה, HRT הסכימו להפיץ את משחקי המונדיאל בקטאר לכל המדינה.

👇צפו במרוקו נגד קרואטיה בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות משחקים אלו באינטרנט דרך פלטפורמות האינטרנט השונות של ערוץ beIN Sports במרוקו.

בקרואטיה, רגשות הקשורים למונדיאל בקטאר יהיו זמינים דרך HRT. כמו גם באתר ובאפליקציית המובייל וב-Smart TV, תוכלו לצפות בכל 64 המשחקים בשידור חי, כולל כמובן בקרבות הקרואטים במונדיאל. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻