הולנד נגד קטאר בשידור חי: לוח זמנים וערוץ

להולנדים יש רקורד טוב מאוד, כשהם מגיעים לגמר שלוש פעמים, בעוד שקטאר אפילו לא העפילה לפני כן. 

השניים האלה מעולם לא נפגשו לפני כן, ולמרות שיתרון במגרש הביתי יכול לעזור קצת, בעצם נראה שזה אחד מההימורים הוודאיים הללו של WC 2022, והופך את התחזית הטובה ביותר של הולנד נגד קטאר לבחירה פשוטה יחסית, לניצחון נוח להולנדים.

סנגל במשחקה הראשון ניצחה 2-0 וקטאר הפסידה באותו מספר.

הכתום הוא כמובן פייבוריט על הנייר מראש מול המספר 44 בדירוג פיפ»א, אבל המשחק מול אקוודור  עלול לגרום ליותר בעיות מהצפוי . בכל מקרה, אין לזלזל וללא ספק זה יהיה משחק שכולם ירצו לראות, כאן אני משאיר את ה-SCHEDULE, CHANNEL ו-HOW TO WATCH LIVE.

הקבוצה כוללת, בנוסף לקטאר ואקוודור , גם את הקבוצות מסנגל והולנד . 

🕘לוח הזמנים של הולנד נגד קטאר

בקטאר, שעת  המשחק תהיה בשעה 16:00 מקומית. מבחינתו  בהולנד זה יהיה בשעה 14:00 .

📺ערוץ שמשדר את הולנד נגד קטאר

בהולנד  , משחקי המונדיאל ישודרו על ידי NOS . 

בקטאר SuperSport   ו -2Sports2  הבטיחה שתהיה לה גישה בלתי מוגבלת לשידור אירועי גביע העולם. אם יש לכם מנוי לטלוויזיה בכבלים ושידור חי בארץ, תוכלו לצפות במשחק בטלוויזיה ולעקוב אחר האקשן. בערוץ זה תוכלו לצפות בכל משחקי קטאר שמתקיימים. הם גם יציגו את הרגעים הטובים ביותר של המונדיאל ואת החדשות האחרונות.

זה עשוי לעניין אתכם: ערוצים שמשדרים את המונדיאל

ראה הולנד נגד קטאר בשידור חי וישיר באינטרנט

בהולנד, כל הרגשות הקשורים  למונדיאל בקטאר  יהיו זמינים דרך  האתר שלה npostar.nl. עם זה אני רוצה לומר שנוכל לצפות במשחק באתר ובאפליקציה למובייל וב-Smart TV, תוכלו לצפות ב-64 המשחקים בשידור חי. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים. 

בקטאר, רגשות הקשורים למונדיאל קטאר יהיו זמינים דרך  2Sports2  . כמו גם באתר ובאפליקציה לנייד וב-Smart TV, תוכלו לצפות בכל 64 המשחקים בשידור חי . פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים. 

מבחינתו בסנגל נוכל לראות אותו גם בספורט 2.

⏳דקה אחר דקה

ניתן לראות את משחק הולנד נגד קטאר ולעקוב אחריו בשידור חי דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻