דנמרק נגד תוניסיה: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה, דקה אחר דקהv

דנמרק נגד תוניסיה מקביל למשחק הראשון של בית ד’ השייך למונדיאל קטאר 2022.

⚽דנמרק נגד תוניסיה

דנמרק תשחק מול תוניסיה במשחק הראשון המקביל לבית ד’ במונדיאל בקטאר. המשחק יתקיים ב-22 בנובמבר באצטדיון החינוך. מאת Mundialdeqatar.net אנו משאירים לכם את כל המידע על המשחק הזה, לוח זמנים, ערוצים, היכן לצפות בשידור חי ודקה אחר דקה.

דנמרק מצרפת 98 היא בחירה נוספת, הדינמיט האדום מגיע מסיבוב מוקדמות טוב מאוד של אופ»א וזו כבר ההשתתפות השישית במונדיאל. הם ינסו להשיג את ההישג של הגעה לרבע הגמר.

תוניסיה מצדה המכונה «הנשרים של קרתגו», היא הנבחרת האפריקאית שהצליחה להיכנס למינוי חדש לאחר שניצחה את מאלי בדו-קרב הגמר של המוקדמות האפריקאי, בהיותה השתתפותה השישית במונדיאל והשנייה ברציפות. . היציאה משלב הקבוצות היא ההישג הגדול של הנבחר.

למאמן הלאומי של נבחרת הגברים, קספר יולמנד, צפויים שלושה משחקים מרגשים:

«צרפת היא אחת הנבחרות הטובות בעולם עם הרבה כישרון. זה יהיה משחק חשוב שני מול צרפת, שבו יש על מה לשחק. אם אנחנו רוצים להתקדם, אנחנו חייבים להיות מסוגלים לנצח את תוניסיה, אבל היא קבוצה חזקה שנתמודד מולה». אומר קספר יולמנד.

גם קפטן נבחרת הגברים, סיימון קיאר, השתתף בהגרלה הערב:

«אנחנו ממש מצפים למונדיאל ואנחנו גאים לשחק מול הטובים בעולם. יש לנו בריכה מרגשת. זה נהדר לפגוש את צרפת. יריבה חזקה, איתה שיחקנו 0-0 במונדיאל האחרון, ושנתמודד מולה פעמיים לפני המונדיאל בליגת האומות. תוניסיה היא יריבה נדירה עבורנו, אבל תמיד מעניין לפגוש נבחרות ממקומות אחרים בעולם במונדיאל, ואז יש יריבה עדיין לא מוכרת. ניסע למונדיאל כדי לנצח בכל משחק. אנחנו חולמים לזכות בגביעים עם הקבוצה הזו, ואני חושב שעכשיו אפשר להגיד שנצא מהקבוצה הזו». אומר סיימון קיאר

🕗לוח זמנים דנמרק נגד תוניסיה

בדנמרק שעת המשחק תהיה בשעה 15:00. מבחינתו בתוניס זה יהיה בשעה 14:00.

📺 ערוץ המשדר בשידור חי דנמרק נגד תוניסיה

על פי רשימת הערוצים, נוכל לראות את המשחק דנמרק נגד תוניסיה בשידור חי ב-DR וב-TV 2 עבור כל דנמרק וב-beIN Sports ברחבי תוניסיה.

📺צפו בדנמרק נגד תוניסיה בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות משחקים אלו באופן מקוון בפלטפורמות האינטרנט השונות של DR וטלוויזיה עבור כל דנמרק, וב-beIN Sport בתוניסיה.

באופן כללי, ניתן לראות את המשחקים הללו דרך האפליקציה לנייד והטלוויזיה החכמה, ניתן לראות את כל 64 המשחקים בשידור חי. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...