גרמניה נגד יפן: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה

נבחרת גרמניה פוגשת לראשונה את יפן במונדיאל 2022 בקטאר.

זה אולי גביע העולם הכי שנוי במחלוקת בכדורגל כי חם מדי בקיץ במדינה המדברית, המונדיאל נערך בחורף. הטורניר ייפתח ב-21 בנובמבר. כעבור ארבעה שבועות טובים, ב-18 בדצמבר, מתקיים הגמר.

❤גרמניה נגד יפן

גרמניה מגיעה למונדיאל הזה בלי התג הבלתי מנוצח אליו הם רגילים. הם הודחו לפני ארבע שנים ברוסיה בשלב הבתים ויצאו מוקדם ביורו 2020 לאחר שהפסידו לאנגליה.

התבוסה הזו סיימה את 15 שנות הניהול של יואכים לואו.

אם אנחנו צריכים לדבר על נבחרת יפן אנחנו חייבים לומר שהם מחפשים ועוקבים אחר הדפוס של שש ההופעות האחרונות שלהם. ברוסיה, הם הגיעו תוך 20 דקות מהעלייה לרבע הגמר, כאשר בלגיה התאוששה משתי ירידה, וסיימה את התקוות של היפנים. השנה הם נכנסים לקבוצה בתור האנדרדוגים.

לנבחרת היפנית יש כמה שחקנים משפיעים על הבמה העולמית. שמות שכדאי להיזהר מהם במונדיאל קטאר 2020 כוללים את Takumi Minamino של ליברפול. כוכב הפרמיירליג טקהירו טומיאסו, שנמצא בעונתו הראשונה בארסנל. המהפכה היפנית של סלטיק בסקוטלנד נמשכת כשדייזן מידה, יוסוקה אידגוצ’י ורו האטטה הולכים בעקבות קיוגו פורוהאשי, שהפך במהרה לחביב האוהדים בגלזגו ומקווה לעלות על המטוס לקטאר.

🕗 לוח הזמנים של גרמניה נגד יפן

ביפן שעת המשחק תהיה ב-22:00. מבחינתו בגרמניה זה יהיה ב-15:00.

📺 ערוץ המשדר בשידור חי גרמניה נגד יפן

על פי רשימת הערוצים, נוכל לראות את המשחק בין גרמניה ליפן בשידור חי עבור כל גרמניה ב-ARD וב-ZDF. ביפן dentsu inc. הסכימו על חלוקת משחקי המונדיאל בקטאר עבור כל יפן.

✔צפו בגרמניה נגד יפן בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות התאמות אלו באינטרנט דרך פלטפורמות האינטרנט השונות dentsu inc. ביפן.

בגרמניה הרגשות הקשורים למונדיאל בקטאר יהיו זמינים דרך ARD ו-ZDF. כמו גם באתר ובאפליקציית המובייל וב-Smart TV, תוכלו לצפות בשידור חי בכל 64 המשחקים, כולל כמובן את קרבות הגרמנים. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻

Wallpaper o Fondos de Pantalla de la Seleccion Argentina Campeona del Mundo

¡Bienvenido nuevamente al sitio www.mundialdeqatar.net, donde ahora te llevamos al mundo de los fondos de pantalla o wallpapers que en este caso te traemos...

Argentina vs Francia Partido Completo: Descargar La Final en VIVO Online

El partido completo de lo que fue la final de Argentina vs Francia se puede encontrar en diferentes lugares de INTERNET, este se puede...

Descargar FIFA 2024 (FC24) para Celulares

¡Excelentes noticias para todos los fanáticos del fútbol y los videojuegos! Se ha anunciado oficialmente que FIFA 2024, la última entrega de la aclamada...

Ver Colombia vs Inglaterra: Cuartos de Final, Mundial Femenino 2023

La búsqueda de Inglaterra para ganar la Copa Mundial Femenina las lleva a Sydney este fin de semana para un encuentro de cuartos de...