גרמניה נגד יפן: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה

נבחרת גרמניה פוגשת לראשונה את יפן במונדיאל 2022 בקטאר.

זה אולי גביע העולם הכי שנוי במחלוקת בכדורגל כי חם מדי בקיץ במדינה המדברית, המונדיאל נערך בחורף. הטורניר ייפתח ב-21 בנובמבר. כעבור ארבעה שבועות טובים, ב-18 בדצמבר, מתקיים הגמר.

❤גרמניה נגד יפן

גרמניה מגיעה למונדיאל הזה בלי התג הבלתי מנוצח אליו הם רגילים. הם הודחו לפני ארבע שנים ברוסיה בשלב הבתים ויצאו מוקדם ביורו 2020 לאחר שהפסידו לאנגליה.

התבוסה הזו סיימה את 15 שנות הניהול של יואכים לואו.

אם אנחנו צריכים לדבר על נבחרת יפן אנחנו חייבים לומר שהם מחפשים ועוקבים אחר הדפוס של שש ההופעות האחרונות שלהם. ברוסיה, הם הגיעו תוך 20 דקות מהעלייה לרבע הגמר, כאשר בלגיה התאוששה משתי ירידה, וסיימה את התקוות של היפנים. השנה הם נכנסים לקבוצה בתור האנדרדוגים.

לנבחרת היפנית יש כמה שחקנים משפיעים על הבמה העולמית. שמות שכדאי להיזהר מהם במונדיאל קטאר 2020 כוללים את Takumi Minamino של ליברפול. כוכב הפרמיירליג טקהירו טומיאסו, שנמצא בעונתו הראשונה בארסנל. המהפכה היפנית של סלטיק בסקוטלנד נמשכת כשדייזן מידה, יוסוקה אידגוצ’י ורו האטטה הולכים בעקבות קיוגו פורוהאשי, שהפך במהרה לחביב האוהדים בגלזגו ומקווה לעלות על המטוס לקטאר.

🕗 לוח הזמנים של גרמניה נגד יפן

ביפן שעת המשחק תהיה ב-22:00. מבחינתו בגרמניה זה יהיה ב-15:00.

📺 ערוץ המשדר בשידור חי גרמניה נגד יפן

על פי רשימת הערוצים, נוכל לראות את המשחק בין גרמניה ליפן בשידור חי עבור כל גרמניה ב-ARD וב-ZDF. ביפן dentsu inc. הסכימו על חלוקת משחקי המונדיאל בקטאר עבור כל יפן.

✔צפו בגרמניה נגד יפן בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות התאמות אלו באינטרנט דרך פלטפורמות האינטרנט השונות dentsu inc. ביפן.

בגרמניה הרגשות הקשורים למונדיאל בקטאר יהיו זמינים דרך ARD ו-ZDF. כמו גם באתר ובאפליקציית המובייל וב-Smart TV, תוכלו לצפות בשידור חי בכל 64 המשחקים, כולל כמובן את קרבות הגרמנים. פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽Te puede Intresar ⚽🔻

Canales que trasnmiten el Mundial

En las diferentes partes del mundo el mudial de qatar se transmite en vivo y en directo por diferentes canales.

Mira el FIXTURE completo y el horario de acuerdo a tu país.

Todo el fixture completo del mundial. Enterate de los dias y el cronograma completo de los 64 partidos que se desarrollarán entre el 20 de noviembre y el 18 de diciembre en Qatar.

La'eeb

La mascota que se utilizará en la XXII edición de la Copa Mundial de la FIFA Catar 2022. La'eeb es un turbante de color blanco animado en forma infantil, y su nombre en árabe significa jugador habilidoso.

El Futbol del Mundial

El balón oficial del Mundial de Qatar 2022, al que llamó «The Journey» para acompañar a las selecciones en los 64 partidos que presenciará el torneo...