ארגנטינה נגד ערב הסעודית, לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה, דקה אחר דקה

נבחרת ארגנטינה בכדורגל תחל את קמפיין מונדיאל 2022 נגד ערב הסעודית ב-22 בנובמבר בסיבוב הראשון של שלב הבתים.

⚽ארגנטינה נגד ערב הסעודית

ארגנטינה מגיעה למשחק הראשון של מונדיאל קטאר 2022 עם מוטיבציה רבה. המשחק הזה ייערך ב-22 בנובמבר באצטדיון האייקוני. נוכל לראות את המשחק הזה בארגנטינה בשידור חי ב-TYC SPORT וב-TV Publica. בעוד ספרד תראה את הפגישה דרך TVE ו-Teledeporte

לאחר ההגרלה שהתקיימה בתחילת אפריל, ארגנטינה נתקעה בבית ג’ של מונדיאל 2022. בנוסף לסעודיה, היריבה של הבכורה, יש את נבחרות מקסיקו ופולין, נבחרות ששואפות גם להעפיל לשלב הבא של הטורניר.

נבחרת ארגנטינה מגיעה מזכייה בפיינליסימה מול איטליה ואחרי משחק ידידות אפי בו ניצחה 5-0 עם כל השערים של מסי.

לנבחרת ארגנטינה הידועה כסקאלונטה כרגע אין משחק ידידות רשמי אך צפוי שתפגוש את ברזיל במשחק שנדחה במוקדמות.

ערב הסעודית תערוך סדרת משחקי ידידות בין ה-17 ל-27 בספטמבר, יתקיים שלב תקופת ההכנה של נבחרת סעודיה למונדיאל, בו תשחק נבחרת סעודיה שני משחקים, ראשון מול נבחרת אקוודור ב-23 בספטמבר באצטדיון «נויבה קונדומינה», בעוד שהמשחק השני יהיה מול נבחרת ארצות הברית ב-27 באותו חודש.

הירוקים הסעודים יסיימו את הכנתם למונדיאל קטאר 2022 בשלב השלישי בנובמבר הקרוב בעיר אבו דאבי באמירות, שם ישחקו שני משחקי ידידות, הראשון שבהם יהיה מול איסלנד ב-6 בנובמבר, לאחר 4 ימים. פוגש את פנמה, למרות שזה יהיה משחק הידידות האחרון לפני מונדיאל קטאר 2022 מול קרואטיה ב-16 באותו חודש בבירת סעודיה, ריאד.

🕖לוח זמנים ארגנטינה נגד ערב הסעודית

נוכל לראות את המשחק בין ארגנטינה לסעודיה ב-7 בבוקר, זה הזמן של כל ארגנטינה.

בסעודיה שעת המשחק תהיה בשעה 13:00.

📺 ערוץ המשדר את ארגנטינה נגד סעודיה

בסעודיה נוכל לראות את המשחק בערוצים של קבוצת beIN Sports קטאר, שהיא המפעילה הבלעדית של מונדיאל 2022. בנוסף לשידור הלוויין, הרשת הקטארית מאפשרת לעוקביה לצפות באירועים המשודרים ב- המסכים הדיגיטליים שלהם על ידי הרשמה לשירות beIN Connect.

בארגנטינה אנחנו יכולים לראות את זה בשידור חי ב-TYC SPORT ובטלוויזיה ישירה ציבורית.

בשאר העולם, המשחק בין ארגנטינה נגד סעודיה משודר בערוצים הללו.

🟢צפו בארגנטינה נגד ערב הסעודית בשידור חי באינטרנט

ניתן לראות משחקים אלו באופן מקוון דרך פלטפורמות האינטרנט השונות של TYC Sport והטלוויזיה הציבורית. בערב נוכל לראות את זה דרך beIN Connetc שאם נהיה מנויים נוכל לראות את זה באינטרנט.

⏳דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽Te puede Intresar ⚽🔻

Canales que trasnmiten el Mundial

En las diferentes partes del mundo el mudial de qatar se transmite en vivo y en directo por diferentes canales.

Mira el FIXTURE completo y el horario de acuerdo a tu país.

Todo el fixture completo del mundial. Enterate de los dias y el cronograma completo de los 64 partidos que se desarrollarán entre el 20 de noviembre y el 18 de diciembre en Qatar.

La'eeb

La mascota que se utilizará en la XXII edición de la Copa Mundial de la FIFA Catar 2022. La'eeb es un turbante de color blanco animado en forma infantil, y su nombre en árabe significa jugador habilidoso.

El Futbol del Mundial

El balón oficial del Mundial de Qatar 2022, al que llamó «The Journey» para acompañar a las selecciones en los 64 partidos que presenciará el torneo...