אנגליה נגד ארה»ב: לוח זמנים, ערוץ, צפייה ישירה, דקה אחר דקה

ביום  שישי, 25 בנובמבר 2022  , העולם יהיה עד להתנגשות בין שתי מדינות גדולות שתשאיר את אוהדי הכדורגל דבוקים לטלוויזיה. אני מדבר על המשחק בין אנגליה נגד ארה»ב במונדיאל קטאר 2022.

⚽️אנגליה נגד ארה»ב: מונדיאל קטאר 2022

מוקדמות קבוצה B מתחיל בשעה 19:00 GMT (20:00 CST) באצטדיון אל בייט . זה יהיה המשחק השני של  שלושת האריות  במהלכו הם ינסו להביס את הכוכבים העולים של נבחרת ארה»ב שיש לה את גרג ברהאלטר בתור DT.

גארת’ סאות’גייט  ינסה לסיים טוב יותר מאשר במהלך מונדיאל 2010, שהסתיים בתיקו בין שתי הנבחרות.

המשחק האחרון של החבורה של גרג ברהאלטר  מול אנגליה באצטדיון וומבלי הסתיים בהפסד 3-0, אבל זה היה לפני ארבע שנים. הפעם  צוות ארה»ב ייתן הכל בניסיון להביס את אחת הנבחרות בדירוג הגבוה ביותר לנצח הכל, אנגליה.

ארצות הברית סיימה במקום  השלישי בקבוצת המוקדמות של CONCACAF  , אחרי קנדה וקוסטה ריקה. עם זאת, הם הצליחו איכשהו להעפיל לכל סיבוב גמר גביע העולם בין 1990 ל-2014, רק החמיצו את הקיצוץ לרוסיה ב-2018.

הידועה כמדינה שבה נולד הכדורגל, אנגליה מייצגת ללא ספק את אחת מנבחרות הכדורגל הלאומיות הידועות ביותר. 

אנגליה לא  הפסידה  במהלך שלב המוקדמות והבקיעה 39 שערים בדרך , עם עבירה פשוט בוערת. יצוין כי היה לו ציון כמעט מושלם של שמונה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו במהלך המוקדמות למונדיאל 2022.

כמו כן, היאנקיז  לא ניצחו את שלושת האריות כבר 72 שנים  , מה שלא מבשר טובות על סיכויי הניצחון שלהם. לכן, תיקו יהיה תוצאה מצוינת עבור הנבחרת האמריקאית במשחק הזה של אנגליה נגד ארה»ב.

🕒לוח זמנים של אנגליה נגד ארה»ב

באנגליה  זמן המשחק יהיה ב-12  HS מקומיים. מבחינתה  בארה»ב זה יהיה בשעה 15:00.

📺ערוץ המשדר את אנגליה נגד ארה»ב

על פי רשימת הערוצים המשודרים במונדיאל, נוכל לראות את המשחק בין אנגליה לארה»ב דרך ערוץ it v.com לכל בריטניה.

מצדה, בארצות הברית נוכל לראות אותו בשידור חי ובישיר בערוצי Fox Sports ו-Telemundo שיהיו אחראים על שידור מונדיאל 2022 באנגלית ובספרדית, בהתאמה.

צפו באנגליה נגד ארה»ב  בשידור חי וישיר באינטרנט

ניתן לראות את המשחק הזה בין  אנגליה נגד ארה»ב באינטרנט דרך פלטפורמות האינטרנט   השונות  של הערוצים שכבר הוזכרו למעלה.

באנגליה רגשות הקשורים  למונדיאל בקטאר  יהיו זמינים דרך  itv.com . כמו גם באתר ובאפליקציה לנייד וב-Smart TV, תוכלו לצפות בכל 64 המשחקים בשידור חי . פרשנים מנוסים יישבו מאחורי המיקרופונים. 

מצדה, בארצות הברית נוכל לראות אותו בשידור חי ב- Fox Sports ו-Telemundo, שאחראיות על שידור המשחק.

דקה אחר דקה

🔻🔻🔻🔻🔻⚽🔻🔻🔻🔻🔻

🔻⚽ ⚽🔻

MIRA POR SI TE LO PERDISTE🔻